Reklama
aplikuj.pl

Elektryczny rower terenowy o wysokiej mocy, czyli Juggernaut Duo

Elektryczny rower terenowy, Juggernaut Duo

Kanadyjska firma Biktrix ruszyła z finansowaniem swojego nowego ebike w postaci modelu Juggernaut Duo na Indiegogo, a Wy możecie być pewni, że z tym elektrycznym rowerem podbijecie niejeden teren.

Biktrix Juggernaut Duo zachwyca mocą i nie przerażą ceną

Biorąc pod uwagę cenę Juggernaut Duo, która waha się od 1399 do 2899 dolarów (zależnie od specyfikacji), nie jest to ten szalenie wysoki poziom, do którego przyzwyczaiły nas inne firmy, jak zauważa Electrek. Każdy z modeli jest standardowo wyposażony w grube opony, przedni amortyzator, zintegrowany reflektor o mocy 200 lumenów i oferuje wiele rozmiarów dwóch wersji ram.

Czytaj teżElektryczny motorower HyperScorpion Express od Juiced Scorpion
Czytaj też: Harley-Davidson stworzył firmę rowerową i pochwalił się pierwszym elektrycznym modelem
Czytaj też: Gocycle G3+, czyli limitowany składany rower elektryczny

Dodatkowo możecie liczyć (o ile mieszkacie na terenie USA lub Kanady) na przepustnicę, system wspomagania pedałowania, wyświetlacz na kierownicy, hydrauliczne hamulce tarczowe z dwoma tłokami z regulowanymi dźwigniami zmiany biegów, akumulator zintegrowany z dolną rurą i opcję dodatkowego akumulatora pomocniczego 14, 17,5 lub 21 Ah.

Ten najtańszy model, to Juggernaut Duo, który oferuje silnik piasty tylnej o mocy 750 W, prędkość maksymalną 38 km/h oraz akumulator 840 Wh. Z kolei najdroższym jest Juggernaut HD Duo+ Torque Upgrade, którego napędza pośrednio silnik Bafang BBSHD o mocy 1000 W i momencie obrotowym 160 Nm, co zwiększa prędkość maksymalną do 55 km/h.

Czytaj też: Elektryczne rowery enduro z Dubaju. Oto flagowe Nireeka Sierra i Nyx
Czytaj teżCNC eFanes, czyli elektryczny rower w cenie samochodu
Czytaj też: Elektryczny motorower Presidio od Monday Motorbikes

Ten najdroższy model, to w rzeczywistości bliźniacza wersja Juggernaut HD Duo, ale z dodatkiem czujnika momentu obrotowego w myśl bardziej dokładnego wspomagania pedałowania.