WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Roccat przedstawia nowe peryferia. Oto Elo, Vulcan TKL i Sense Aimo

Znana gamingowa marka Roccat ujawniła właśnie trzy nowe urządzenia peryferyjne, a są to nowe zestawy słuchawkowe, klawiatura oraz podkładka, które wejdą do sprzedaży już wkrótce.

Podkładka Sense Aimo

Zacznijmy może od podkładki i klawiatury, aby nową rodzinę headsetów zostawić sobie na deser. Tak więc, podkładka to Sense Aimo w rozmiarze XXL (900 x 400 mm), której materiałowa powierzchnia została wzbogacona na krawędziach podświetleniem. Cena? 49,99 funtów.

Klawiatura Vulcan TKL

Za 119,99 funtów zgarniemy z kolei niskoprofilową klawiaturę Vulcan TKL z autorskimi przełącznikami Titan w dwóch wariantach, które są o szybsze od standardowych mechanicznych przełączników. Vulcan TKL, to również anodyzowana obudowa z aluminium i odpinany przewód USB-C.

Czytaj też: MSI MPG Artymis 353CQR pierwszym tak bardzo zakrzywionym monitorem do gier

Zestawy słuchawkowe Roccat ELO

Razem z debiutem zupełnie nowej rodziny zestawów słuchawkowych, Roccat postarał się o trzy modele Elo 7.1 Air, Elo 7.1 oraz Elo X w cenie kolejno 89,99, 59,99 oraz 39,99 funtów.

Kwoty są adekwatne do tego, co poszczególne warianty oferują, z czego ten najdroższy jest bezprzewodowy i zapewnia zupełnie nowy poziom systemu dźwięku 7.1 i jakości mikrofonu.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News