WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Emocjonalny zwiastun Detektywa Pikachu od Ryana Reynoldsa

Ryan Reynolds postanowił podzielić się z fanami fantastycznym materiałem promującym jego najnowszy film. Zobaczcie zaskakująco emocjonalny zwiastun Detektywa Pikachu.

Czytaj też: Recenzja filmu After

Jako pierwszy film live-action ze świata Pokemonów, Detektyw Pikachu wydaje się być na dobrej drodze do stania się hitem. Zarówno dla fanów uniwersum jak i tych, którzy nie mieli z nim do tej pory styczności. Każdy kolejny zwiastun kreuje nam coraz bardziej fantastyczny świat i pokazuje, jak wiele pracy włożyli w ten film jego twórcy.  Dzięki wydanym zwiastunom i spotom telewizyjnym możemy się spodziewać naprawdę dobrej zabawy.

Najnowszy zwiastun Detektywa Pikachu pochodzi od Ryana Reynoldsa. Aktor podzielił się tym emocjonalnym materiałem. Możemy zobaczyć na wspaniały świat Pokemonów żyjących obok ludzi i razem z nimi. Legendary Entertainment, Warner Bros. i reżyser Rob Letterman znakomicie to wszystko stworzyli.

Zresztą, zobaczcie sami.

A to oto dwa poprzednie zwiastuny.

Akcja filmu rozgrywa się tuż po tajemniczym zniknięciu detektywa Harry’ego Goodmana. Jego syn, 21 letni Tim pragnie dowiedzieć się, co stało się z ojcem. Z pomocą przychodzi mu były partner Harry’ego, tytułowy detektyw Pikachu. Jak się okazuje, chłopak jest jedynym, który rozumie jego mowę. Wspólnie wyruszają na przygodę, przemierzając nowoczesną metropolię Ryme City, by rozwikłać zagadkę i odnaleźć ojca Tima.

Drugi zwiastun Detektywa Pikachu

Głosu Pikachu użycza Ryan Reynolds, a na ekranie zobaczymy takich aktorów jak: Justice Smith, Kathryn Newton i Ken Watanabe.

Premiera Detektywa Pikachu już 10 maja.

Czytaj też: Sprawdźcie kiedy zadebiutuje serial Wiedźmin

Źródło: comicbookmovie.com