Reklama
aplikuj.pl

Sprawdźcie kiedy zadebiutuje serial Wiedźmin

Poznaliśmy twórców ścieżki dźwiękowej do serialu Wiedźmin Netflixa
Poznaliśmy twórców ścieżki dźwiękowej do serialu Wiedźmin Netflixa

Nadal nie podano dokładnej daty premiery serii o Geralcie z Rivii. Jednak dyrektor ds. treści Netflixa ogłosił oficjalnie, że serial Wiedźmin zadebiutuje jeszcze w tym roku. Kiedy? Sprawdźcie co wiemy.

Czytaj też: Zobaczcie zdjęcia z serialu The Mandalorian

Gra o tron od HBO zbliża się wielkimi krokami do końca. Pozostawi po sobie sporą lukę do wypełnienia przez kolejny epicki serial fantasy. Na razie najlepszym kandydatem do zajęcia tego miejsca jest „Władca Pierścieni” od Amazona, ale przede wszystkim, serial Wiedźmin od Netflixa. O ile ta pierwsze seria zadebiutuje nie wcześniej niż za dwa lata, to Wiedźmina spodziewamy się jeszcze w tym roku. Tylko kiedy?

Dyrektor ds. treści Netflixa, Ted Sarandso, ujawnił, że serial ukaże się na platformie w czwartym kwartale roku, co oznacza październik listopad lub grudzień. Na razie nie podano dokładnej daty premiery, ale przynajmniej dostaliśmy oficjalne potwierdzenie, że serial wiedźmin zadebiutuje jeszcze tym roku. Wiemy też, kiedy mniej więcej powinniśmy się go spodziewać.

Na razie nie ukazał się żaden oficjalny zwiastun prócz krótkiego pokazu „charakteryzacji” Henry’ego Cavilla. W ostatnich miesiącach aktor często pokazywał w mediach społecznościowych zdjęcia swojej fizycznej transformacji w Geralta z Rivii, to nie widzieliśmy go jeszcze w finalnej wersji postaci.

Potwierdzono: Serial Wiedźmin zadebiutuje jeszcze w tym roku! Sprawdźcie kiedy

Cavill podkreśla jednak, że jest w najlepszej formie swojego życia. Dodaje również, że kręcenie Wiedźmina jest bardzo wyczerpujące, możemy więc przypuszczać, że dostaniemy sporo świetnych sekwencji akcji i walk, których zresztą oczekujemy od tego serialu.

Liczymy, że wkrótce otrzymamy jakiś zwiastun, albo chociaż Netflix zaprezentuje nam Geralta z Rivii w pełnej okazałości.

Czytaj też: Nowy plakat i logo Birds of Prey

Źródło: comicbookmovie.com