Reklama
aplikuj.pl

ENERMAX z nową serią chłodzeń procesorów. Oto ETS-F40

enermax-chłodzenia procesorów ETS-F40

Na rynku chłodzeń procesorów wcale, ale to wcale nie ma już zatrzęsienia modeli. Dlatego co innego możemy zrobić, jak nie powitać nowej rodziny coolerów ETS-F40 firmy ENERMAX?

Powiew chłodu z ENERMAX ETS-F40

ETS-F40 to obecnie nie jeden model, a cała seria nowych powietrznych chłodzeń od ENERMAX, które radzą sobie z rozpraszaniem ciepła z procesorów o TDP do 200 W. Każdy z modeli sprowadza się do pojedynczego bloku radiatora z układem czterech ciepłowodów o średnicy 6 milimetrów oraz jednego 140 mm wentylatora PWM.

Czytaj też: Wyciekły zdjęcia nowej karty Radeon RX 6900XT
Czytaj też: SK hynix przejmie dział pamięci NAND od Intela
Czytaj też: Zobaczcie zdjęcie Ryzen 5000

To już od Was zależy, czy zdecydujecie się na najtańszy wariant Essential (ETS-F40-FS) za 31 euro, czy może zechcecie wydać więcej za osłonę na górę (ETS-F40-BK), a może jeszcze więcej za dodatek podświetlenia aRGB do wentylatora i górnej zabudowy z wyborem modelu czarnego (ETS-F40-BK-ARGB) i białego (ETS-F40-W-ARGB).

Bez względu na wybór możecie być pewni, że chłodzenie przyjmie na swój pokład dodatkowy wentylator, gdyby zamontowana jednostka obracająca się w zakresie od 300 do 1200 RPM była niewystarczająca.

Czytaj też: Plextor prezentuje dyski M8V Plus
Czytaj też: ID-Cooling Ice Flow ARGB Snow to świetnie wyglądające AiO
Czytaj też: Pierwszy benchmark AMD Ryzen 5 5600X

Obecnie wszystkie chłodzenia ENERMAX ETS-F40 nie są dostępne do kupienia, ale model Essential jest już w sprzedaży, a kolejne trafią do niej w grudniu.