Reklama

Epic Games Store rozdaje darmowe Star Wars!

star wars

Epic Games Store po raz kolejny szykuje dla graczy darmową produkcję. Tym razem będzie to gra z uniwersum Star Wars i choć tytuł umknął niektórym graczom, to jednak zdecydowanie warto go sprawdzić.

Epic Games Store i Star Wars Squadrons

Epic się nie zatrzymuje i już wiemy, jakie gry trafią do nas za darmo jeszcze w tym tygodniu. Przypomnijmy, aktualnie bezpłatnie odebrać można Dark Deity oraz Evil Dead: The Game. Co trafi do graczy od 24 listopada? Do 1 grudnia będzie możliwe dodanie sobie do konta za darmo Star Wars Squadrons.

Czytaj też: Wild Hearts chce zawalczyć z Monster Hunterem

Opanuj sztukę walki myśliwców i poczuj autentyczne doświadczenie pilotażu w STAR WARS: Squadrons. Zapnij pasy i poczuj adrenalinę w wieloosobowych kosmicznych pojedynkach — z perspektywy pierwszej osoby i razem z Twoją eskadrą. Piloci, którzy się zrekrutują, zasiądą za sterami myśliwców zarówno z Nowej Republiki, jak i imperialnej floty, walcząc w strategicznych kosmicznych bitwach 5 na 5. Modyfikuj swój myśliwiec i dostosowuj kompozycję eskadry, aby dopasować się do zmiennych stylów gry i zniszczyć przeciwników. Piloci będą zwyciężać wraz z zespołem i wykonywać zadania taktyczne na znanych i dotąd nieprzedstawianych polach bitew, jak gazowy olbrzym Yavin Prime i potrzaskany księżyc Galitan.