Reklama
aplikuj.pl

Szukacie czegoś do coopa? Epic Games Store ma coś dla Was… za darmo!

Szukacie czegoś do coopa, Epic Games Store ma coś dla Was... za darmo!

W poszukiwaniu gier do zabawy z innymi w kooperacji prędzej czy później wpadniecie na tytuły z gotowaniem w tle. Jednym z nich jest Cook, Serve, Delicious 3, czyli gra dostępna zwykle za 19,99$, którą Epic Games Store rozdaje teraz za darmo. Jeśli więc szukacie czegoś do coopa, to właśnie poszukiwania te możecie zakończyć.

Cook, Serve, Delicious 3 za darmo od Epic Games Store

To pierwszy raz, kiedy Cook, Serve, Delicious 3 będzie dostępne za zupełną darmochę na tej platformie cyfrowej dystrybucji gier, więc jeśli maniakalnie gromadzicie gry, to koniecznie się tym zainteresujcie. Zwłaszcza że Cook, Serve, Delicious 3 to produkcja do odpalenia nawet na prehistorycznych sprzętach, bo takich z 4 GB RAMu, GPU z dostępem do 256 MB VRAM i 1,2 GB dostępnego miejsca w pamięci masowej.

Czytaj też: Kolejna szalona grupa w Saints Row ujawniona

W Cook, Serve, Delicious 3 gracie jako właściciel food-trucka w zniszczonej, futurystycznej Ameryce, a Waszym celem jest gotowanie całych setek potraw czy to w pojedynkę, czy w coopie. Cel? Pięcie się coraz wyżej i wyżej w licznych poziomach, które przygotowało studio Vertigo Gaming.