Reklama
aplikuj.pl

Kolejna szalona grupa w Saints Row ujawniona

saints row

Saints Row zbliża się do premiery. Tytuł trafi do sprzedaży w tym miesiącu, a twórcy zaprezentowali zwiastun wprowadzający nas do zabawy.

Kolejna grupa w Saints Row

W Saints Row przyjdzie nam pokonać wiele szczebli kryminalnej kariery, a stworzony wraz z naszymi przyjaciółmi gang uliczny stanie się w przyszłości prawdziwą instytucją. Nowy zwiastun ujawnia kolejne informacje na temat gry i tej przestępczej działalności.

Czytaj też: Ukraiński kot z STALKER 2 to nie jest coś dla fanów Stray

Poznaj jedyny w swoim rodzaju otwarty świat grzeszników – tu nie ma nic za darmo. Dowiedz się więcej o frakcjach, które trzeba będzie stłamsić na drodze do sukcesu – Los Panteros, Idolach, korporacji Marshall Defence Technologies i jeszcze jednej, nieco bardziej szalonej grupie, o której dotąd nie wspominaliśmy.

Co w Saints Row?

Neenah, Eli i Kevin pomogą nam zbudować siedzibę, złą sławę i pozycję w hierarchii przestępczej miasta i wspólnie będziemy zdobywać coraz większą władzę. Swojego szczęścia spróbujemy w Santo Ileso już 23 sierpnia. Jeśli kupimy grę w przedsprzedaży to otrzymamy pakiet The Idols Anarchy zawierający kradzione neonowe wyposażenie, dzięki któremu na pewno zwrócimy na siebie uwagę. Zawiera on:

  • Kask DJ-a Idoli
  • Migoczący kij
  • Krosowiec „Pustynna Burza”

Czytaj też: The Last of Us Part 1 żegna nudny interfejs craftingu

Twórcy ponadto wymieniają kilka charakterystycznych dla Saints Row przeżyć:

  • Zobacz na własne oczy narodziny Świętych: przeżyj widowiskową historię pełną bezprawia, niesamowitych zdarzeń i okraszonych humorem niespodzianek.
  • Odkryj Dziwny Dziki Zachód: zanurz się w Santo Ileso, największym i najlepszym jak dotąd otwartym świecie Saints Row składającym się z dziewięciu wyjątkowych dzielnic i otoczonym przez rozległą, majestatyczną pustynię.
  • Stwórz własne przestępcze imperium: przejmij kontrolę w mieście dzielnica po dzielnicy, tocz wojny z wrogimi frakcjami i umacniaj władzę na ulicach poprzez pomysłowe przedsięwzięcia.
  • Używaj wielu różnych broni: strzelaj z rewolweru z biodra, siej spustoszenie wyrzutnią rakiet lub niszcz z bliska za pomocą ciężkich broni do walki wręcz, wykonując brutalne ciosy końcowe. Znajdziesz tu znajome i egzotyczne egzemplarze broni, z których każdą można modyfikować, a wszystkie sprawiają zabójczą frajdę.
  • Przemierzaj ulice i przestworza: mknij przez miasta i pustynię dowolnie wybranym autem, motorem, samolotem, helikopterem, pionowzlotem, poduszkowym motocyklem, latającą deską lub gokartem albo załóż kombinezon do szybowania.
  • Niespotykana dotąd szczegółowość opcji: stwórz postać swoich marzeń za pomocą najbardziej rozbudowanego kreatora z całej serii, a następnie dopełnij jej wygląd dzięki mnogości pojazdów i broni.
  • Płynny tryb współpracy: graj ze znajomym, kiedy chcesz, dzięki swobodnemu trybowi współpracy, który można włączyć lub wyłączyć w dowolnym momencie, dzięki czemu nie ominie was ani chwila cudacznej akcji. Współdziałajcie lub płatajcie sobie przeróżne psikusy – w końcu ktoś musi być szefem.