Reklama

W Epic Games Store czekają na Was trzy darmowe, intrygujące gry

epic games store, epic games, egs, sklepik epic

Zazwyczaj indyki udostępniane w ramach Epic Games Store nie trafiają w moje gusta. Tym razem jest jednak zupełnie inaczej.

W Epic Games Store czekają na Was trzy darmowe gry. Indycze tytuły będą bezpłatne do 19 marca. Co na nas czeka?

Anodyne 2: Return to Dust

Biegaj, skacz i jeźdź przez rozległe, oniryczne krajobrazy w trzech wymiarach. Skurcz się i wejdź do surrealistycznych, dwuwymiarowych lochów wewnątrz ciał postaci. Podróżuj po świecie, spotykaj osobliwych ludzi i uratuj świat przed niebezpiecznym nanopyłem.

Musicie to zobaczyć. Ta gra łączy kilka gatunków gier, a do tego oferuje zarówno grafikę 3D jak i 2D.

A Short Hike

Wędruj, wspinaj się i szybuj przez spokojne, górskie krajobrazy Hawk Peak. Podążaj szlakami lub przemierzaj bezdroża, kierując się na szczyt. Po drodze spotkasz innych wędrowców, odkryjesz skarby i poznasz otaczający Cię świat.

Dziwnie się czuję widząc, że ta produkcja już wyszła. Pamiętam, gdy trafiłem na nią dawno temu na Twitterze twórców, gdy jeszcze niemalże nikt go nie śledził. Dobrze wiedzieć, że pasja wśród graczy płonie od dawna i prowadzą oni swoje projekty od początku do końca.

Mutazione

Zmutowana opera mydlana, w której małomiasteczkowe plotki spotykają się z nadprzyrodzonymi siłami. Dołącz do Kai, która wyruszy do tajemniczej społeczności Mutazione, aby zaopiekować się swoim chorym dziadkiem. Odkryj malownicze zakątki, magiczne ogrody, nowych przyjaciół i stare…

Brzmi intrygująco? A zobaczcie jeszcze tę ciekawą oprawę graficzną.