WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Po godzinach

Escape room stworzony we współpracy z Microsoftem

Jeszcze nikt nie wpadł na pomysł zrobienia exape roomu jako pokoju promującego własną firmę. Dopiero teraz Microsoft stworzył swój własny tego typu projekt i jest on naprawdę wyjątkowy pod wieloma względami.

P@ssWord, bo taką nazwę nosi pokój, wykorzystuje technologie firmy. W wyjściu z pokoju pomogą urządzenia i usługi Microsoftu, takie jak Office 365 czy Surface Pro. Oczywiście w pokoju czeka na Was mnóstwo gier zręcznościowych czy zaskoczeń. Katarzyna Nowogórska z polskiego oddziału Microsoft, mówi:

Pokój P@ssWord to miejsce, które łączy w sobie czystą zabawę z nauką naszych technologii. Pozwala sprawdzić na własnej skórze nowe, często zaskakujące funkcje, dostępne w aplikacjach Office 365, takich jak PowerPoint, Word czy OneDrive, o których wcześniej mogliśmy nawet nie wiedzieć. Z drugiej strony pokój P@ssWord to unikalny showroom najlepszych urządzeń i rozwiązań firmy Microsoft, które z pewnością sprawią, że odwiedzający zapamiętają je na długo, podobnie jak samą przygodę za zamkniętymi drzwiami.

A skąd się wzięła nazwa pokoju? Jest to odniesienie do Worda a także do słów wypowiedzianych przez CEO Microsoft w Mumbaju. Tam po raz pierwszy padły słowa o tym, że firma pracuje nad rozwiązaniami zastępującymi klasyczne wprowadzanie haseł z klawiatury, które mają zrewolucjonizować ten rynek.

Dom Zagadek VR znajduje się przu ulicy Zwrotniczej 6 w Warszawie. Koszt zabawy w nim to, w zależności od pory dnia, od 120 zł do 160 zł.

Źródło: Materiały prasowe