Reklama
aplikuj.pl

Polskie Evil West da się przejść w kooperacji. Też jestem zdziwiony

evil west

Dopiero to ogłoszono czy graczom to zupełnie umknęło? Okazuje się, że polskie Evil West możemy ukończyć z jednym znajomym poprzez sieciową kooperację!

Evil West ma coopa!

Mroczne siły opanowały Dziki Zachód. Jako jeden z ostatnich agentów sekretnej organizacji zwalczającej wampiry, stanowisz finalną linię obrony ludzkości przed zrodzonym w mroku złem. Stań do walki z przerażającymi krwiopijcami by stać się Superbohaterem Dzikiego Zachodu i ocalić Zjednoczone Stany Ameryki!

Rozpętaj piekło używając broni palnej, napędzanej elektrycznością Rękawicy Bojowej oraz pomysłowych gadżetów. Przeżyj przygodę zanurzoną w mrocznym odbiciu Dzikiego Zachodu, ulepszając swój arsenał oraz specjalne narzędzia do walki z wampirami. Odblokuj nowe umiejętności by osiągnąć mistrzostwo i stwórz swój własny, unikatowy styl walki z hordami krwiożerczych potworów.

Czytaj też: Tak się grzebią z Prince of Persia Sands of Time Remake, że Ubisoft musi wydawać komunikaty

Brzmi jak Gears of War (swoją drogą, pamiętajcie, że GoW: Judgment to polskie dzieło!)? Evil West zdaje się być dokładnie tego typu produkcją, a jakby już to nie było wystarczającą zachęta, to twórcy opublikowali nowy materiał wideo, który podkreśla jedną z ważnych dla graczy funkcji – tytuł będzie dało się przejść w całość w kooperacji!

Premiera Evil West nastąpi 22 listopada na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series oraz PC!