Reklama
aplikuj.pl

Tak się grzebią z Prince of Persia Sands of Time Remake, że Ubisoft musi wydawać komunikaty

prince of persia

Prince of Persia Sands of Time Remake powstaje zdecydowanie dłużej, niż Ubisoft to planował. Gra została jednak tak źle przyjęta, że wydawca po prostu nie mógł sobie pozwolić na wydanie produkcji w takim stanie.

Prince of Persia Sands of Time Remake – przeżyjmy to jeszcze raz

Ubisoft jeszcze we wrześniu 2020 roku pokazał graczom Prince of Persia Sands of Time Remake.

Czytaj też: Słyszeliście o premierze Diablo 4? Prawdopodobnie jest fałszywa

Przychylnie przyjęta przez krytyków gra Prince of Persia The Sands of Time powraca! Wciel się w tym legendarnym stworzonym na nowo klasyku w księcia i wyrusz w podróż, aby ocalić swoje królestwo przed zdradzieckim wezyrem.

Opublikowana po raz pierwszy w 2003 roku gra Prince of Persia The Sands of Time odcisnęła na graczach piętno dzięki innowacyjnej rozgrywce, porywającej historii i charyzmatycznym postaciom!

Reakcje? Bardzo mieszane. Od przerażenia tym, jak gra wygląda, po zadowolenie z tego, że Książę Persji ma szansę powrócić w przyszłości w jakiejś nowej grze.

Czytaj też: Microsoft znowu przeprasza za premierę swojej gry

Choć Ubisoft starał się przekonywać do gry jak mógł poprzez śliczne cytaty – projekt nie zdobył ostatecznie zakładanej sympatii.

Świetnie przyjęta przez krytyków gra Prince of Persia: Sands of Time powraca! Przeżyj jeszcze raz lub odkryj po raz pierwszy legendarną historię opowiedzianą na nowo przez Ubisoft. Wciel się w tym legendarnym klasyku w księcia i wyrusz w podróż, aby ocalić swoje królestwo przed zdradzieckim wezyrem.

Ubisoft zapowiadał powrót, ale jak dobrze wiecie, ten nie nastąpił do tej pory. Ostatnie oficjalne informacje mają już kilka miesięcy i podawano, iż gra przechodzi duże zmiany i zajmuje się nią inne studio Ubisoftu.

Ile można czekać na Prince of Persia Sands of Time Remake?

Choć dziś gracze są cierpliwi, to jednak tutaj ponownie doszło do sytuacji, gdzie słuch o grze zaginął. Ubisoft znowu dostał masę zapytań o stan produkcji czy zamówień przedpremierowych i musiał się do nich oficjalnie odnieść. W komunikacie firmy czytamy:

Otrzymujemy od naszej społeczności wiele pytań dotyczących Prince of Persia: The Sands of Time Remake .

Oto kilka informacji, którymi możemy się z Wami w tym momencie podzielić:

Stan gry

Prince of Persia The Sands of Time Remake nie jest anulowane. Gra jest obecnie opracowywana przez Ubisoft Montreal.

Inne remake’i serii

Poza Prince of Persia The Sands of Time obecnie nie ma planów na stworzenie innych remake’ów opartych o gry z serii.

Data wydania

Na ten moment nie ma nowej daty premiery. Nowe informacje na ten temat przekażemy , gdy będziemy gotowi.

Anulowanie zamówienia w przedsprzedaży

Ponieważ gra nie ma obecnie daty premiery, istniejące zamówienia w przedsprzedaży zostały anulowane i tak gdzie było to możliwe, zwrócono pieniądze.

Ubisoft zachęca do śledzenia gry w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z produkcją. Wygląda jednak na to, że na grę sobie jeszcze poczekamy. Szczególnie biorąc pod uwagę to, że Assassin’s Creed Mirage utrzymane jest w podobnych klimatach co Piaski Czasu, więc tytuły mogłyby kanibalizować swoją sprzedaż.