Reklama
aplikuj.pl

Fabuła Star Wars Jedi Ocalały nie porywa

star wars jedi ocalały

Star Wars Jedi Ocalały otrzymało oficjalny zwiastun fabularny. Choć gra i tak jest na mojej liście do kupienia to jednak po nowym materiale czekam trochę mniej.

Star Wars Jedi Ocalały w akcji

Co pamiętam z pierwszego Star Wars Jedi? Moim zdaniem była to gra 8/10 z solidnym gameplay loopem, ale z samej historii to dużo mi w pamięci nie zostało. Jesteśmy nielicznym Jedi i staramy się przetrwać. No i była ciekawa misja na zimowej planecie. Nie było to jednak coś, co wstrząsnęłoby uniwersum czy po prostu – graczami.

Czytaj też: Gracze Diablo 4 przetrwali ogromnego bossa świata

Jak będzie w przypadku Star Wars Jedi Ocalały? Niestety, wygląda na to, że znów głównie będziemy się tutaj bawili dla rozgrywki, a nie fabuły. Zobaczcie nowy zwiastun fabularny gry.

Nadchodzą mroczne czasy, a Cal Kestis szuka bezpiecznej przystani znajdującej się poza zasięgiem Imperium. Wraz z Calem i jego załogą rzuć się w wir coraz bardziej rozpaczliwej walki w galaktyce pogrążającej się w mroku.

Jedi: Ocalały to rozgrywająca się pięć lat po wydarzeniach przedstawionych w STAR WARS Jedi: Upadły zakon fabularna, przygodowa gra akcji z perspektywy trzeciej osoby od Respawn Entertainment, stworzona we współpracy z Lucasfilm Games. Gra STAR WARS Jedi: Ocalały będzie dostępna na platformach PlayStation 5, Xbox Series X|S i Windows już 28 kwietnia 2023 r.

Narzekam, czy może rzeczywiście Waszym zdaniem historia też nie porywa? Wygląda to na poboczną przygodę mającą tylko dać nam jakikolwiek powód do odwiedzania kolejnych lokacji.