Reklama
aplikuj.pl

Fabularny dodatek do GTA Online bliżej niż myślicie

gta online

GTA Online otrzyma wkrótce nową zawartość, która zadowoli osoby marzące o fabularnych zadaniach z GTA. Już w przyszłym tygodniu pojawi się pierwsza część rozszerzenia tego typu.

Los Santos Drug Wars w GTA Online

Już 13 grudnia Los Santos Drug Wars wprowadzi nowe psychoaktywne źródło chaosu w GTA Online na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One oraz PC.

Czytaj też: Jak dostać się do testów The Division Resurgence?

Udajcie się do hrabstwa Blaine i połączcie siły ze starym kumplem Nerwowym Ronem oraz nową grupą odmieńców z misją odciśnięcia piętna na handlu psychodelikami w Los Santos. Walczcie z niecodzienną koalicją bogatych hipisów i motocyklistów oraz produkujcie silne psychodeliki w mobilnej wytwórni podczas pierwszego rozdziału dużej, dwuczęściowej aktualizacji fabularnej do GTA Online.

Uwaga: Los Santos Drug Wars zawiera szeroki wachlarz zwariowanych efektów ubocznych, w tym nową wytwórnię, nowe pojazdy i misje oraz ulepszenia rozgrywki. A to dopiero pierwsza dawka – bądźcie gotowi na wiele ekscytujących wydarzeń, w tym świąteczne szaleństwa, dalsze aktualizacje fabuły i rozgrywki oraz wiele więcej.