Reklama
aplikuj.pl

Jak dostać się do testów The Division Resurgence?

the division resurgence

Kolejna faza testów live do gry The Division Resurgence potrwa od 8 do 22 grudnia 2022 na urządzeniach z systemem Android! W jaki sposób można spróbować otrzymać dostęp do nowojorskiej przygody?

The Division Resurgence w testach

Dla kilku osób wybranych z grona chętnych graczy będzie okazja, by osobiście przetestować The Division Resurgence i pomóc Ubisoftowi w gromadzeniu opinii na temat tego, co działa, a co jeszcze wymaga dopracowania w pierwszej odsłonie cyklu Tom Clancy’s The Division przeznaczonej na urządzenia mobilne.

Czytaj też: Rockstar posłuchał graczy i zmienia GTA Online

To, co na pewno może zainteresować graczy to popularna Strefa Mroku. Nowojorska strefa to obszar Manhattanu, który ze względu na wysokie poziomy skażenia został objęty kwarantanną i zamknięty, stając się ziemią niczyją. Wypierane przez wrogie frakcje i zaciekłych przeciwników, oddziały rządowe nie zdołały utrzymać tam kontroli i wycofując się, porzuciły mnóstwo sprzętu i wyposażenia, dzięki czemu tamtejsze ulice stały się nieprzebranym źródłem topowego łupu. Nadchodzące testy live będą pierwszą okazją do sprawdzenia tego trybu w wersji mobilnej.

Jak dołączyć do The Division Resurgence?

Testy live potrwają od 8 do 22 grudnia 2022. Zarejestrujcie się już teraz, by mieć szansę na udział w testach. Wystarczy wejść pod ten link. Wybrani użytkownicy otrzymają maila z informacją o możliwości pobrania gry z wyprzedzeniem.

Czytaj też: Call of Duty na Nintendo Switch!

Testy live do The Division Resurgence będą najpierw dostępne dla graczy w wybranych regionach europejskich – kolejne być może zostaną dodane w późniejszym terminie. Choć obecne testy live będą prowadzone tylko na urządzeniach z systemem Android, kolejne sesje testowe w pierwszej połowie 2023 roku planowane są dziś na urządzeniach z systemami Android oraz iOS.

Nie musicie posiadać konta Ubisoft, by móc grać w The Division Resurgence. Zalecane jest jednak zalogowanie się do niego, by pomóc w gromadzeniu opinii i zachowaniu spójność z kolejnymi fazami testów.