Reklama
aplikuj.pl

Fabularny dodatek do Metro 2033 Redux od fanów dla fanów

metro 2033

Czyżby Metro 2033 miało zyskać społeczność jak seria Stalker? Moderzy wzięli się za przygotowaniem własnych dodatków do postapokaliptycznej serii i wygląda to całkiem nieźle!

Metro 2033 Legacy

Powstaje fanowski dodatek do Metro 2033 Redux! Legacy ma być dużym modem wprowadzającym do gry nowe lokacje i wydarzenia. W grze wcielimy się w członka Sparty, byłego mieszkańca terenów Hanzy. Autorzy moda chcą zaprezentować wydarzenia po historii przedstawionej w Metro Lasy Light. Oryginalnie gra powstawała na silniku Metro 2033, ale ostatecznie przeniesiono ją na technologię Metro 2033 Redux.

Czytaj też: Magazyn TIME spełnił marzenie twórców God of War Ragnarok

Metro 2033 Redux to najpełniejsza edycja kultowej gry Metro 2033, przekompilowana przy użyciu najnowszej i najlepszej wersji silnika 4A Engine pod kątem nowej generacji urządzeń.

Wszystkie ulepszenia i funkcje z kultowego sequela Metro Last Light zostały przeniesione do Metro 2033 Redux – by wymienić udoskonalony system sztucznej inteligencji, sterowanie, animacje, czy obsługę broni – tworząc niesamowicie sugestywny świat dla nowych graczy, jak i dla zagorzałych fanów. Autorzy Metro 2033 Legacy wykorzystują zatem teraz ulepszone narzędzia, aby stworzyć własną historię.