Reklama

Osoba, która zdradziła fabułę The Last of Us Part 2 zidentyfikowana

the last of us part 2, fabuła tlou 2, fabuła the last of us 2

Kilka dni temu doszło do wycieku fabuły The Last of Us: Part 2. Kim jest osoba odpowiedzialna za całą sytuację?

Od kilku dni fani gier Naughty Dog muszą poruszać się w Internecie na paluszkach. Wszystkiemu winny jest wyciek informacji dotyczący fabuły The Last of Us Part 2, który potwierdzono dodatkowo kilkoma nagraniami.

Jeśli chcecie uniknąć spoilerów z gry to radzimy zablokować w mediach społecznościowych słowa i hasztagi zawierające „The Last of Us”. Sam staram się nie dowiedzieć, co wyciekło, ale spoilery pojawiają się nawet w komentarzach podczas streamu Ubisoftu, gdzie oglądaliśmy jak powstaje grafika promocyjna. Jest zatem to bardzo trudne.

Czytaj też: Zwiastun Assassin’s Creed: Valhalla! Co nas czeka?

Naughty Dog radzi unikać komentarzy na temat gry. W międzyczasie firma zajmuje sie jednak wraz z Sony poszukiwaniem osoby, która udostępniła masę ważnych informacji o grze. Sony w niedawnej rozmowie z GamesIndustry potwierdziło jednak, że udało się już firmie dowiedzieć, kto jest winny.

Czego się dowiedzieliśmy o tej osobie? Według informacji udzielonych przez Sony – poszukiwany nie jest w żaden sposób powiązany z Sony czy samym Naughty Dog. Teorie o tym, że wyciek to zemsta za brak premii są nieprawdziwe, co potwierdza również Jason Schreier.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News