Reklama

Zwiastun Assassin’s Creed: Valhalla! Co nas czeka?

assassin's creed, valhalla, logo assassins creed

Assassin’s Creed: Valhalla zaprezentowane. Zobaczcie jak prezentuje się w akcji najnowsza odsłona sagi o zabójcach.

Zgodnie z zapowiedzią – Ubisoft zaprezentował nowe nagranie promujące Assassin’s Creed: Valhalla. Przygoda z wikingami czeka! Co jeszcze dowiedzieliśmy się o produkcji?

Gra będzie dostępna na urządzeniach Xbox z serii X, PS5, PS4, Stadia oraz PC. Premiera Assassin’s Creed: Valhalla odbędzie się pod koniec 2020 roku.

Czytaj też: Dying Light Hellraid zapowiedziane. Anulowana gra powraca w hicie Techlandu

W Assassin’s Creed: Valhalla wcielimy się w postać wikinga o imieniu Eivor. Gracze sami zadecydują o tym, czy chcą grać kobietą czy mężczyzną. W grze zwiedziemy lodowe pustkowia Norwegii oraz Anglię z IX wieku. Produkcja ma być wyjątkowo brutalna jak na standardy serii. Pojawi się nawet opcja dekapitacji wrogów.

Anglia w epoce Wikingów to kraj podzielony, pełen nieudolnych władców i wiecznie wojujących ze sobą królestw. Za tym chaosem kryje się jednak bogata i żyzna ziemia, która tylko czeka na nowego zdobywcę. Gracze ponownie zagrają w RPG-akcji. Przyjdzie nam prowadzić najazdy łupieżce na saskie oddziały i twierdze. Czeka nas również rozbudowa własnej osady. Zbudujemy koszary, kuźnię, warsztat tatuatora i wiele innych.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News