WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Falcon i Zimowy Żołnierz – premiera szybciej niż zapowiadano

Po opóźnieniu zdjęć spowodowanym trzęsieniem ziemi w Puerto Rico wydawało się, że premiera serialu Falcon i Zimowy Żołnierz opóźni się. Okazuje się jednak, że odbędzie się szybciej niż zakładaliśmy.

Pierwszy serial wchodzący w skład MCU, Falcon i Zimowy Żołnierz, miał mieć swoją premierę jesienią 2020 roku. Po trzęsieniu ziemi w Puerto Rico, gdzie miały odbyć się zdjęcia, podejrzewano, że premiera jeszcze się opóźni. Jednak jak podaje serwis Deadline.com Disney zaplanował debiut serialu na sierpień 2020 roku.

Związane jest to, prawdopodobnie, z przesunięciem serii WandaVision z wiosny przyszłego roku na tegoroczną jesień. Wygląda więc na to, że Marvel chce serialami wypełnić braki w kinowych produkcjach. Mamy jednak nadzieję, że do tego czasu platforma Disney+ będzie już dostępna w Polsce. Na razie nasz kraj nie widnieje na udostępnionej liście.

Przypomnijmy, że do głównych ról powrócą Anthony Mackie (Falcon) i Sebastian Stan (Zimowy Żołnierz). Powróci również Daniel Brühl, który w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów zagrał złoczyńcę Zemo.