WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Fan przerabia Fallout 2 na MMO w modzie FOnline 3

Dla wielu to właśnie Fallout 2 był tą najlepszą odsłoną serii, więc nic dziwnego, że jeden z fanów tej produkcji postanowił przenieść ją (po raz kolejny) na poletko MMO. Mowa dokładnie o projekcie FOnline 3, czyli swoistym następcy, ale nie spadkobiercy FOnline 2, FOnline Reloaded, czy FOnline Aftertimes.

Czytaj też: Oficjalna książka Cyberpunk 2077 zadba o twoje zrozumienie świata

Fallout zdecydowanie cieszy się jedną z najbardziej oddanych społeczności, co potwierdzają modyfikacje pokroju Fallout: New California, czy Fallout 4: New Vegas. Co ciekawe, “multi w fallout” było jeszcze na długo przed premierą osławionego Fallout 76, a za nie odpowiadają domorośli twórcy z całego świata, którzy próbowali przynieść wieloosobowy tryb Falloutowi 2.

FOnline 3 jest tym samym po prostu modyfikacją do Fallout 2, którego pobranie twórca wymaga ze Steama, GOGa, czy Bethesda.net, aby ominąć kwestię prawne. Jest to przy tym coś więcej, niż “kolejna modyfikacja multi do Fallout 2”, a spadkobierca wcześniejszego FOnline Reloaded. Odpowiada za niego moder KompreSor, który prowadzi swój kanał (powyżej) i stworzył stronę poświęconą modyfikacji, z której wkrótce będzie można m.in. pobrać modyfikację i wypróbować ją na własnej skórze.

Czytaj też: Napęd w nextgenach – GameStop się cieszy, bo jeszcze nie musi bankrutować

 Źródło: PCGamer