WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Fallout 76 dostanie wkrótce nowy dungeon do zwiedzenia

Fallout 76 dostanie wkrótce nowy dungeon do zwiedzenia

Już w następnym tygodniu, a dokładnie 16 kwietnia gracze Fallout 76 będą mogli powrócić do gry na kilka godzin świetnej(?) zabawy, jaką zaoferuje najnowsza aktualizacja. Wprowadzi bowiem do gry świeżutki loch, czy znacznie dumniej brzmiący dungeon Jama, którego nazwa jest nawet nie do ogarnięcia dla Bethesdy, o czym jasno dała znać w polskim tłumaczeniu aktualizacji. 

Loch Jamach, Jam, czy po prostu Jama… Jamy? To wręcz nie na naszą głowę, więc po prostu posłużmy się angielskim nazewnictwem – The Burrows. No i wszystko jasne. W ramach tej nowej lokacji gracze otrzymają równie nową misję „Zarządzanie odpadami”, co jest jak najbardziej uzasadnione, zważywszy na to, że The Burrows są tak naprawdę starymi tunelami, które w przeszłości mieszkańcy Harpers Ferry stworzyli, jako system odprowadzania wody deszczowej. Po Wielkiej Wojnie wielu mieszkańców znalazło w nich schronienie, ale ostatnio coś ewidentnie się tam wydarzyło.

I tutaj wchodzimy my, a tak dokładnie, to wchodzimy do jednego z dwóch włazów, aby dostać się do The Burrows. Zalecenia? Przynajmniej dwuosobowy skład na 50 poziomie, choć ci najlepiej wyposażeni poradzą sobie tam w pojedynkę. Zadanie? Rozwiązanie problemu, który pierwotnie odkryło Bractwo Stali, lecz po wysłaniu jednego patrolu (ten skończył marnie) dali sobie z tym spokój.

Czytaj też: Nowy gameplay z Conan Unconquered odwiedziły tamtejsze bóstwa

Źródło: Bethesda