Reklama
aplikuj.pl

Fallout 76 w 2022. Wiemy, co szykuje Bethesda

fallout 76

Najeźdźcy z kosmosu, autonomiczni wojownicy, objazdowe atrakcje – to po prostu kolejny rok w Appalachach. Bethesda nie przestaje rozwijać Fallout 76, który mimo ciężkich początków przyciąga teraz wielu graczy.

Fallout 76 to dziś lepsza gra

Fallout 76 w 2018 był katastrofą. Jak jednak widać, niektóre gry da się uratować i produkcja Bethesdy w 2022 zapewni zupełnie nowe atrakcje dla graczy. Tym razem będziemy walczyć z gośćmi z innej planety, podróżować poza granice Appalachów, odwiedzać objazdowe atrakcje i nie tylko.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 nie działa na PS4? Tym razem Sony naprawia błąd

Rozwój gry oparty jest o sugestie graczy, więc tytuł z kwartału na kwartał staje się coraz lepszą grą. Produkcja choć początkowo wyglądała, jak kolejny tytuł będący sieciowym survivalem, to dziś przypomina już pod wieloma względami grę dla pojedynczego gracza. Jeśli ktoś chce się bawić w tym świecie samemu – nie ma problemu.

Fallout 76 – kolejny rok rozwoju

Co Bethesda szykuje w Fallout 76? Na każdą porę roku otrzymamy nową zawartość. Oto czego się spodziewać.

Wiosna

W Najeźdźcach z zaświatów Appalachy zostaną oblężone przez siły nie z tego świata. Pojawią się zupełnie nowe wydarzenia publiczne, a nawet losowe spotkania (trzeciego stopnia), a wy będziecie musieli odeprzeć zagrożenie, korzystając z pomocy sojuszników. Wiosną pojawi się także aktualizacja Fallout Worlds, dodająca możliwość zdobywania punktów S.C.O.R.E., a także udostępniony zostanie 8 sezon: Lepsze życie pod ziemią!

Lato

Załóżcie najlepsze pancerze, chwyćcie za najlepszą broń i skorzystajcie z najlepszych kart profitów. Ruszajcie do boju, kiedy to w Appalachach pojawią się nowe wydarzenia publiczne, w tym Przetestuj swój metal z areną walki zabójczych automatów! Latem pojawią się także ulepszenia postępów planszy S.C.O.R.E. w Fallout 1st oraz nowy sezon.

Czytaj też: Ronin Pack do Dying Light 2. Tak, kolejne DLC dostępne

Jesień

W Wyprawach: Dzióra wyruszycie poza granice Appalachów! Odwiedźcie postnuklearny Pittsburgh i zmierzcie się z nowymi misjami, spotkajcie nowych NPC, walczcie z nowymi wrogami i oczywiście – zgarnijcie nowe nagrody. Oprócz Dzióry gracze mogą też spodziewać się nowego sezonu!

Zima

Najbardziej gazowane show na Ziemi przybywa w Appalachy! Objazdowy Nuka World zatrzyma się w waszej okolicy, a wraz z nim pojawi się nowy sezon, wydarzenia publiczne i boss regionu!