Reklama
aplikuj.pl

W Fallout 76 pojawi się… wesołe miasteczko

fallout 76

Bethesda przedstawiła informacje na temat tego, co nas czeka w kolejnej aktualizacji Fallout 76. Tym razem do produkcji trafi Objazdowy Nuka-World, który wprowadzi nowe wydarzenia publiczne.

Nuka-World na serwerze testowym Fallout 76

Objazdowy Nuka-World wkrótce wjedzie na publiczny serwer testowy – obecnie planowane jest rozpoczęcie testów już w czwartek, 13 października. To właśnie wtedy gracze Fallouta 76 (Steam) będą mogli pobrać PTS i ruszyć do wesołego miasteczka na zachód od jeziora Reynolds w Popielisku. Tam czekać na Was będą trzy zupełnie nowe wydarzenia publiczne, podczas których zmierzycie się z potwornym ultracytowym tytanem, spróbujecie swych sił w Salonie Nukazrywki, spotkacie nowe postacie, zyskacie nagrody i nie tylko!

Czytaj też: Nie uwierzycie, jak Overwatch 2 dobrze wygląda na Nintendo Switch

Bethesda zmienia jednak zasady dotyczące działania serwerów testowych. PTS nie będzie teraz utrzymywany online przez cały czas, tak jak w przeszłości. Serwer dostępny będzie przez jeden tydzień, następnie pojawi się tygodniowa przerwa, by następnie zacząć wszystko od początku. W ten sposób Bethesda zyska dodatkowy czas na przejrzenie waszych opinii i raportów o błędach oraz wyreguluje całość, zanim serwer testowy powróci do trybu online, a wy ponownie rozpoczniecie testy.

Nowe zadania w Fallout 76

Twórcy Fallout 76 ujawnili również nowe wydarzenia publiczne oraz aktywności w grze:

Najbardziej poszukiwani: Ruszajcie do Miasteczka Dzikiego Zachodu, gdzie Gunther gwarantuje dobrą zabawę w trakcie swojego pokazu Świata Dzikiego Zachodu. Musi jedynie przygotować scenę dla kilku ostrych rewolwerowców, takich jak wy, którzy wcielą się w wyjętych spod prawa. Kiedy tylko rozpocznie się wydarzenie, splądrujcie miasteczko, okradnijcie jego mieszkańców i zanieście kosztowności do swojego powozu do ucieczki. Następnie przygotujcie się do obrony łupów przed długą, robotyczną ręką sprawiedliwości. Pokonajcie szeryfa podczas strzelaniny, a będziecie mogli odjechać ku zachodowi słońca z ciężko zarobionym łupem.

Zakręć kołem: Dołączcie do Butelki i Kapslika w wielkim namiocie, aby wziąć udział w konkursie „Zakręć kołem”, w którym wszystko jest możliwe! Zasady są proste: naciśnijcie przycisk, aby zakręcić wielkim kołem w wielkim namiocie i zmierzyć się z wybranym przez nie wyzwaniem. Brońcie naszych ukochanych maskotek przed niepowtarzalnymi kombinacjami wrogich stworzeń, przechylajcie braminy, unikajcie wybuchowych „odłamkorogaczy”i nie tylko! Uczestnicy, którzy przetrwają pięć rund odejdą z niesamowitymi nagrodami!

Czytaj też: Gracze PlayStation lubią sport – znamy najlepsze gry września

Tunel miłości: Ta romantyczna przejażdżka jest idealną atrakcją dla zakochanych par, które chcą spędzić trochę czasu razem, wśród świateł i dźwięków wesołego miasteczka. A raczej będzie. Kiedy zostanie ukończona. Pan Kochany potrzebuje tylko kilku pomocników, którzy dokonają napraw i dokończą dekorowanie tunelu miłości, aby zabrać zabujanych w sobie słodziaków do zaklętej krainy. Nie martwcie się, zejście w głębiny szybu kopalnianego, aby zawiesić dekoracje w kształcie serca powinno być bezpiecznym i szybkim przedsięwzięciem dla takich zaprawionych w bojach odkrywców jak wy. W końcu kopalnia od dłuższego czasu jest opuszczona…

Aktywność sejsmiczna: Pete ciężko pracował, naprawiając filtry powietrza w wesołym miasteczku, ale części, których potrzebuje, zostały wrzucone głęboko do opuszczonego szybu kopalnianego. Pete uważa, że zamieszkuje go jakiś potężny stwór, ale ma nadzieję, że znajdą się odważni mieszkańcy, którzy zbadają sprawę, a następnie przypuszczą atak na tego potwora i obrócą go w perzynę z dalszej odległości. Jednak ci, którzy podejmą się tego niebezpiecznego zadania powinni pamiętać, że jeśli potwór przetrwa, bezpośrednia konfrontacja z bestią będzie nieunikniona.