Reklama
aplikuj.pl

Fallout 76 tak radioaktywny, że nawet wydarzenia publiczne zmutowały

fallout 76

Bethesda przedstawiła więcej szczegółów na temat zapowiadanych przez siebie zmianach w wydarzeniach publicznych. Czego spodziewać się w zmutowanych wydarzeniach?

Zmutowane wydarzenia publiczne Fallout 76

Wszyscy wiemy, jak dzikie ostępy postnuklearnych Appalachów stały się takie dziwaczne – w końcu narażenie na promieniowanie nie jest zbyt dobre dla naszego DNA. W najnowszej aktualizacji Fallouta 76 nawet wydarzenia publiczne zaczynają mutować!

Czytaj też: Klasy Diablo 4 do szlachtowania demonów w becie ujawnione

Fani codziennych operacji w Falloucie 76 wiedzą już, czym są mutacje – to dziwne ewolucyjne wzmocnienia, które czynią wrogów jeszcze potężniejszymi, a wraz z pojawieniem się Inwazji Mutacji, wydarzenia publiczne także mutują.

Co godzina, o pełnej godzinie, pojawiać się będzie zmutowane wydarzenie publiczne. Specjalna ikona wskaże, że wydarzenie publiczne jest zmutowane, a standardowe wydarzenia publiczne pojawiać się będą przez resztę godziny. Zmutowane wydarzenia publiczne zawierać będą takie warunki jak aktywny kamuflaż, który ukrywa wrogów do momentu ataku albo niestabilność, która powoduje, że eksplodują po śmierci!

Choć mutacje zwiększają poziom trudności wydarzeń publicznych, przetrwanie Inwazji Mutacji ma swoje dobre strony. Zaliczenie zmutowanych wydarzeń publicznych przynosi łupy takie jak PD, legendarne przedmioty, obligacje skarbowe, a nawet zmutowane paczki, które mogą zawierać rzadkie towary.