Reklama
aplikuj.pl

Klasy Diablo 4 do szlachtowania demonów w becie ujawnione

diablo 4

Blizzard zdradził kolejne szczegóły dotyczące Diablo 4. Wiemy już wszystko o nadchodzących beta-testach gry. Jakie klasy trafią do testów?

Kiedy i kim zagramy w Diablo 4 Beta?

Wczesny dostęp do otwartej bety rozpocznie się 17 marca o godzinie 17:00 czasu polskiego i zakończy 20 marca o godzinie 20:00 czasu polskiego. Otwarte beta-testy rozpoczną się 24 marca o godzinie 17:00 czasu polskiego i zakończą 27 marca o godzinie 21:00 czasu polskiego.

W miarę zbliżania się weekendów z wczesnym dostępem i otwartą betą stanie się dostępna możliwość wczesnego pobrania gry.

Czytaj też: Dodatek do Elden Ring, Shadow of the Erdtree powstaje!

Podczas weekendu z wczesnym dostępem gracze będą mieli dostęp do trzech klas. Wcielcie się w zaprawionych w bojach barbarzyńców, zwinnych łotrów lub władających potęgą magii żywiołów czarodziejów. Gdy nadejdzie weekend z otwartą betą, oprócz powyższych klas będzie się można wcielić w druidów i nekromantów.

Na jednym koncie Battle.net można będzie stworzyć maksymalnie 10 postaci. Po osiągnięciu 25 poziomu Blizzard poleca jedną z nich spróbować stanąć do walki z demonicznymi hordami u boku innych klas, byście mogli znaleźć swoją ulubioną. Postępy w grze zostaną przeniesione z weekendu z wczesnym dostępem do otwartej bety, ale wszystkie postacie stworzone podczas tych weekendów zostaną ostatecznie usunięte po zakończeniu beta-testów.

Tryb współpracy w becie Diablo 4

Na wszystkich konsolach obsługujących Diablo 4 gracze mogą za pośrednictwem kanapowego trybu współpracy zwerbować drugiego pogromcę demonów, u boku którego staną do walki z sługusami Piekła. Aby zagrać w kanapowym trybie współpracy podczas weekendu z wczesnym dostępem wymagane jest posiadanie oficjalnego dostępu do tego wydarzenia tylko przez jednego gracza – drugi musi jedynie połączyć swoje konto konsolowe z kontem Battle.net.

Czytaj też: The Thaumaturge – Twórcy Wiedźmin 1 Remake ujawniają drugi projekt!

Podczas betatestów Diablo 4 Blizzard poinformuje także o pojawieniu się olbrzymiego bossa świata, którego pokonanie wymagać będzie współpracy z innymi graczami. Pokonanie demonów w pobliżu dowolnego gracza zapewni wam premię +5% do doświadczenia i +10% w przypadku członka waszej grupy!