WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Fallout Miami – modyfikacja do Fallouta 4 dodaje nowy region świata

Fallout Miami. Nigdy bym nie wpadł na to, że teoretycznie w świecie gry tam też doszło do katastrofy. A region brzmi ciekawie!

Fallout w Miami? Jak mogłaby wygląda apokalipsa w takim miejscu? Na to pytanie stara się odpowiedzieć moder Mika999, które właśnie udostępnił takową modyfikację. Fallout Miami to rozszerzenie do Fallouta 4, które dodaje cały nowy region świata. Zmęczeni Zachodnią Wirginią? To może być miła odskocznia!

Czytaj też: Toy Story w Far Cry 5 – tę mapę zrobiono na padzie

Modyfikacja dostępna jest pod tym linkiem w serwisie NexusMods. Pamiętajcie, że do uruchomienia tego moda będziecie potrzebowali Fallouta 4, ale również wszystkich oficjalnych dodatków DLC, jakie wyszły do tej produkcji.

Aktualnie modyfikacja dodaje po prostu gotową mapę. Teraz autor zamierza skupić się na zaimplementowaniu zadań fabularnych, które skupione będą wokół wojny ideologicznej pomiędzy frakcjami Order oraz Freedoom. W tej chwili w grze nie ma żadnych przeciwników, zarówno w postaci ludzi i potworów. Nie istnieją również NPC, co można powiedzieć (będąc złośliwym), że przypomina Fallouta 76.

Czytaj też: Remaster remake’u Metal Gear Solid – GameCube w 4K

Źródło: wccftech.com