WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Fani Star Wars! Razer ma coś dla Was

Chociaż Razer nie ma ostatnio lekko, ponieważ wiele osób uważa, że za peryferia tego producenta płaci się tak dużo wyłącznie przez logo, to jednak ta firma doskonale wie, jak wkraść się w serca graczy swoimi produktami. Tak też jest z jego najnowszymi produktami, a mianowicie kolekcją Stormtrooper ze Star Wars, którą dorzucił do swojej oferty, w ramach partnerstwa z Disneyem. 

Czytaj też: Niejasne wymagania sprzętowe RAGE 2 na PC

Kolekcja peryferiów Stormtrooper została utrzymana w monochromatycznym stylu i zawiera mechaniczną klawiaturę Razer BlackWidow Lite, bezprzewodową mysz Atheris oraz podkładkę pod mysz Razer Goliathus Extended. Firma poszła niestety w najprostszą stronę, czyli po prostu wydaniu swoich podstawowych sprzętów w nowej kolorystyce, co oznacza, że te modele nadal będą posiadać te same cechy i wyposażenie. A szkoda, bo nawet niewielki detal byłby w cenie.

Tak więc, BlackWidow Lite Stormtrooper Edition jest do kupienia o 10$ więcej od podstawowego modelu, czyli za 99$. Oferuje przełączniki mechaniczne Razer Orange Mechanical z O-ringami, kompleksowe podświetlenie oraz oczywiście stosowny design. Razer Atheris Stormtrooper Edition cenowo prezentuje się podobnie (do zgarnięcia za 59$), a całość uzupełnia szeroki wariant Goliathus ze splotem nastawionym nie na dynamikę, a precyzję za 34$.

Pomimo wątpliwego przyłożenia się do tych produktów, kolekcja Stormtrooper i tak będzie świetnym wyborem dla fana Star Wars, który akurat myśli o wymianie najważniejszych peryferiów. Z kolei kupowanie pojedynczych produktów raczej misja się z celem, choć sama podkładka sprawia wrażenie, że będzie pasować do wielu modelów klawiatur i myszek (nawet nie Razera).

Czytaj też: Gamingowy toster Razer nie będzie jedynie primaaprilisowym żartem

Źródło: Razer