WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Far Cry 6 wyciekł! Pierwsze informacje o grze dostępne

Far Cry 6 wyciekł! Pierwsze informacje o grze dostępne

Ubisoft nie będzie miał niespodzianki. PlayStation Store wyciekł im grę.

Ubisoft za dwa dni pokaże gry dostępne na aktualną oraz przyszłą generacje konsol. Tymczasem produkcje powoli przeciekają. Widzieliśmy już prawie godzinę zabawy z Assassin’s Creed Valhalla, a teraz… Far Cry 6!

Produkcja pojawiła się w azjatyckim PlayStation Store. Co prawda już Sony naprawiło swój błąd i gra zniknęła, ale w Internecie nic nie ginie. Far Cry 6 nadchodzi i zabierze nas… prawdopodobnie do Ameryki Południowej. Oto grafika, która będzie zdobić kafelek z grą w menu głównym PlayStation 4.

Kafelek Far Cry 6 w menu głównym konsoli PlayStation 4

Czytaj też: Pudełko PS5 oficjalnie! Sony idzie w biały

Co wiemy z opisu gry? Ubisoft zbyt dużo nam nie zdradził, ale coś tam wiadomo. Po pierwsze – gra wyjdzie zarówno na PlayStation 4 oraz na PlayStation 5, więc zapewne też na Xbox One oraz Xbox Series X. Jeśli kupimy grę na PS4 – będziemy mogli pobrać darmową, ulepszoną kopię gry na PS5.

W Far Cry 6 trafimy do tropikalnego raju, gdzie czas się zatrzymał. Ameryka Południowa, Karaiby? To raczej te regiony odwiedzimy. Yara to miejsce gry, które oczywiście będzie trzeba odbić z rąk dyktatora Antona Castillo. Co ciekawe, w Antona wcieli się aktor Giancarlo Esposito. „Główny zły” będzie miał syna Diego, który również pomoże ojcu w utrzymaniu władzy. Gracz zwać się będzie Dani Rojas i poprowadzi naród do rewolucji przeciwko opresyjnej władzy.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News