Reklama
aplikuj.pl

Far Cry 6 Zagubienie między światami, czyli co się dzieje, jak Ubisoft zrobi dobrą grę

far cry 6

Podoba mi się wsparcie gier w wykonaniu Ubisoftu. Far Cry 6 Zagubienie między światami to kolejny przykład tego, jak deweloperzy mogą szaleć ze swoimi grami, jeśli tylko porządna wersja podstawowa gry dobrze się sprzeda.

Ostatni taki Far Cry 6

Far Cry 6 ma być ostatnim Far Cry’em w znanym nam aktualnie stylu. Choć ostatnia część dalej otrzymywała dobre oceny, to jednak Ubisoft, wzorem serii Assassin’s Creed, chce dokonać małej rewolucji w serii. Nie wiemy, jak będzie wyglądał kolejny Far Cry, ale na pewno możemy być pewni, że jeśli odniesie sukces, to doczekamy się masy dodatkowej zawartości.

Czytaj też: Star Wars Jedi Ocalały na chwilę wyciekło, ale gracze wykorzystali okazję

Jeśli produkcja Ubisoft, którą kupiliśmy odniesie sukces, to raczej nie powinniśmy się jej pozbywać z dysku. Ekipy deweloperskie Ubi, zdają się mieć ogromną swobodę twórczą, jeśli ich podstawowa gra osiągnie bardzo dobre wyniki. Dzięki temu Assassin’s Creed Valhalla dopiero niedawno się skończyło, a Far Cry 6 właśnie otrzymał kolejny dodatek.

Far Cry 6 Zagubienie między światami już dostępne

Oto Far Cry 6 Zagubienie między światami.

Przejdź 15 wyjątkowych i śmiertelnie niebezpiecznych prób w tym nowym rozdziale historii, przez które przeprowadzi cię Dani Rojas. „Zagubienie między światami” to złożone, tętniące akcją wyzwanie, w którym zmierzysz się z zabójczymi kryształowymi wrogami, twoja postać podąży różnymi drogami, zdobędziesz wiedzę o świecie, a w trakcie rozgrywki czekać na ciebie będą liczne, wyjątkowe próby. Wykaż się sprytem, umiejętnościami i pokonaj samą śmierć – albo przepadnij na zawsze.

Czytaj też: God of War Rangarok w końcu otrzymał brakującą funkcję

Autorzy gry wymieniają następujące cechy dodatku:

  • Przejdź liczne, śmiertelnie niebezpieczne próby w 15 szczelinach, żeby uciec z nadprzyrodzonego więzienia, zanim utkniesz tam na wieczność. Zaatakuj unoszącą się na niebie rozbitą fortecę, pływaj w podwodnej Esperanzie pełnej morderczych pułapek, gnaj do aktywnego wulkanu, zmierz się z ciemnością w mrocznej jaskini i weź udział w wielu innych wyzwaniach.
  • Zmierz się z nowymi wrogami, takimi jak odłamkołaki, kolorowi strażnicy szczelin.
  • Odblokuj potężne wyposażenie, ulepszenia broni i narzędzia służące do tworzenia skrótów na mapie.
  • Po ukończeniu „Zagubienia między światami” wrócisz na wyspę Yara z najpotężniejszym ekwipunkiem dostępnym w „Far Cry 6” – z wyposażeniem Fai.