Reklama
aplikuj.pl

Spójrzcie na felgi hipersamochodu Hennessey Venom F5 przed premierą

felgi hipersamochodu Hennessey Venom F5, Hennessey Venom F5, hipersamochód Hennessey Venom F5

Już jutro odbędzie się premiera hipersamochodu Hennessey Venom F5, który powstawał lata pod czujnym okiem specjalistów firmy tunerskiej. Dziś dostaliśmy z tej okazji kolejny zwiastun, pozwalający nam rzucić okiem na felgi hipersamochodu Hennessey Venom F5.

Felgi hipersamochodu Hennessey Venom F5

Pomijając nowy zwiastun, teraz dowiedzieliśmy się też, że Hennessey Venom F5 zadebiutuje dokładnie o 19:00, pokazując nam swoje kształty i ujawniając wysokie możliwości. Co ciekawe, ten wyjątkowy dla firmy model będzie jako pierwszy dzierżył przeprojektowane felgi, posiadające 10 szprych i zupełnie nowe logo firmy.

Czytaj też: Podkręcona Corvette C8 kontra podkręcony Jeep Trackhawk od Hennessey
Czytaj też: Ale to będzie bestia! Dodge Durango Hellcat od Hennessey zapowiedziany
Czytaj też: Co ma do pokazania stuningowany przez Hennessey Lamborghini Urus?

Ten całkowicie amerykański hipersamochód Venom F5 ma przebijać barierę prędkości powyżej 500 km/h. Hennessey zobowiązuje się nawet do zapewnienia nam najszybszego produkcyjnego samochodu, którego napędzi 6,6-litrowy silnik V8 z podwójnym turbodoładowaniem, który zapewnia 1817 koni mechanicznych i 1617 Nm momentu obrotowego.

Czytaj też: Jeśli jesteście zainteresowani, to Hennessey stworzy dla was 1200-konną Corvette C8 Stingray
Czytaj też: 
Praktycznie nowy rzadki Hennessey Venom GT może być Wasz
Czytaj też: 
Ile mocy wyciśnie Audi R8 z dwoma turbosprężarkami od Hennessey?

Chociaż firmę Hennessey kojarzymy bardziej z podkręcania samochodów, a nie ich tworzenia, Venom F5 jest jej dziełem od podstaw. Ujawnione wcześniej na zwiastunie wszechobecne włókno węglowe wyjaśnia zarówno wagę poniżej 1360 kg, jak i cenę rzędu 1,6 miliona dolarów za każdy jeden egzemplarz samochodu.