Reklama
aplikuj.pl

Co powiecie na takie felgi retro dla Lamborghini Aventador SV?

felgi retro dla Lamborghini Aventador SV, felgi Lamborghini Aventador SV?, retro felgi Lamborghini

Lamborghini Aventador, to jeden z tych samochodów, o którym będą pamiętać całe pokolenia i nic dziwnego, kiedy nawet felgi retro dla Lamborghini Aventador SV przyciągają tak wiele uwagi.

Felgi retro dla Lamborghini Aventador SV

Chociaż produkcja Aventadora zmierza ku końcowi, nadal jest to model, posiadający swój styl i wyglądający świetnie – zwłaszcza w przypadku bardziej gorących modeli SV i SVJ (ten jako jedyny jest nadal produkowany). Nie ma więc co starać się o zmiany nadwozia, żeby nie psuć modelu z szansą na status legendy Lamborghini, ale felgi, to już coś innego.

Czytaj też: Nagranie Lamborghini Huracan STO w testach
Czytaj też: Lamborghini Urus Evo 2022 wyszpiegowany w testach
Czytaj też: Huber Era świętuje dziesiąte urodziny Lamborghini Aventador

Firma HRE ujawniła w tym tygodniu swoje najnowsze felgi, wśród których znalazła się rodzina retro, przypominająca nam dawne czasy motoryzacji. Mowa dokładnie o zestawie 935 FMR z serii HRE Vintage, którego podejrzycie na powyższych fotkach.

Czytaj też: Oto jak może wyglądać Lamborghini Urus EVO
Czytaj też: Prawdziwie świąteczne Lamborghini Urus
Czytaj też: Szef Lamborghini oraz Bugatti o silnikach spalinowych

Ten może i przypomina oldschoolowe monobloki, ale w rzeczywistości jest dwuczęściowym dziełem, zwieńczonym wielkim dyskiem w centrum, wokół którego rozchodzi się 20 szprych w brązie. Niezłe połączenie, jak na samochód napędzany 6,5-litrowym silnikiem V12 o mocy 740 koni mechanicznych.