Reklama
aplikuj.pl

Oto jak może wyglądać Lamborghini Urus EVO

wyglądać Lamborghini Urus EVO, Lamborghini Urus EVO

Nie tak dawno pisaliśmy o tym, że nadchodzące odświeżenie SUVa Lambo zostało wyszpiegowane w testach, a dziś zarzucamy Wam, jak może wyglądać Lamborghini Urus EVO.

Jak będzie wyglądać Lamborghini Urus EVO?

Niestety na wspomnianych zdjęciach zaktualizowanego Lamborghini Urus Evo na 2022 rok widzieliśmy go pokrytego kamuflażem, który przysłaniał jego ostre linie, ale tradycyjnie nie mógł całkowicie ukryć zmienionej przedniej części deski rozdzielczej.

Czytaj też: Lamborghini Urus Evo 2022 wyszpiegowany w testach
Czytaj też: Huber Era świętuje dziesiąte urodziny Lamborghini Aventador
Czytaj też: Pierwsze Lamborghini Sian w USA. Obejrzyjcie unboxing

Teraz nowa seria nieoficjalnych renderingów próbuje pokazać, jak mógłby wyglądać nowy Urus, który zadebiutuje zapewne jeszcze w tym roku. Warto jednak pamiętać, że wersja Evo będzie reprezentować skromną ewolucję w konstrukcji modelu wewnątrz i na zewnątrz, a jego platforma, pozostanie niezmieniona, ograniczając możliwości modyfikowania przez Lamborghini.

Nic więc dziwnego, że to, co widzimy powyżej, to ewolucja, a nie rewolucja, co przejawia się w nieco zmodyfikowanej maskownicy, która teraz jest nieco bardziej pozioma i zawiera element dopasowujący kolor nadwozia na pełnej szerokości. Przedni zderzak również zyskał parę szczelin przesuniętych w rogi.

Czytaj też: Reklama Lamborghini rozgrzewa nasze serca w pandemicznych czasach
Czytaj też: Prawdziwie świąteczne Lamborghini Urus
Czytaj też: Szef Lamborghini oraz Bugatti o silnikach spalinowych

Obecnie Lamborghini Urus napędza silnik V8 z podwójnym turbodoładowaniem, wytwarzający prawie 650 koni mechanicznych i 848 Nm momentu obrotowego. Moc przechodzi przez ośmiobiegową automatyczną skrzynię biegów i międzyosiowy mechanizm różnicowy Torsen o ograniczonym poślizgu na wszystkie koła. Dzięki temu rozpędza się do setki w 3,5 sekundy, a maksymalnie dobija do 305 km/h.