Reklama
aplikuj.pl

Rusza Festiwal Cyfryzacji i ma dla nas porcję rabatów

Już 1 października rusza kolejna odsłona Festiwalu Cyfryzacji. Jak co roku i tym razem można będzie skorzystać z wielu rabatów na cyfrowe usługi lub zakupy.

Festiwal Cyfryzacji to czas edukacji dla Polski

Głównym zamysłem Festiwalu Cyfryzacji jest promocja cyfrowych rozwiązań w Polsce. I nie mówimy tutaj o pustych hasłach typu przełomowy rozwój z siecią 5G, ale codziennych czynnościach. Cyfrowym obiegu dokumentów, zakupach w sieci, prostych aplikacjach ułatwiających codzienne czynności. To właśnie idea Festiwalu – cyfryzacja blisko nas, a nie wśród niedostępnych dla przeciętnego człowieka korporacjach.

Wydarzenie potrwa 10 dni. Warto śledzić stronę internetową Festiwalu, na której można znaleźć informacje o szeregu atrakcji przygotowanych z tej okazji.

Cyfrowe zniżki dla każdego

Jak co roku lista rabatów przygotowanych z okazji Festiwalu Cyfryzacji jest bardzo długa. W sumie 46 partnerów przygotowało 96 okazji na tańsze zakupy i usługi.

Wśród partnerów mamy Empik, Visa, Komputronik, Forbes, Microsoft, Morele.net, NaviExpert, Player. RTVEuroAGD… Lista jest bardzo długa i znajdziecie ją, wraz ze szczegółami akcji każdego partnera, na dedykowanej stronie internetowej.

Przed nami 10 dni cyfrowych atrakcji, o których będziemy starać się na bieżąco Was informować.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News