Reklama

BMW M Mesh, czyli nowe wydanie modelu X2

BMW X2 Edition M Mesh

Oto BMW X2 Edition M Mesh, najnowszy nabytek w ofercie niemieckiego producenta samochodów, który zapewnia jeszcze bardziej atrakcyjny i indywidualny charakter dla tego SACa (Sports Activity Coupé).

X2 M Mesh Edition ze swoimi akcentami stylistycznymi i ekskluzywnym wyposażeniem jest oparte na modelu M Sport X i skierowane do jeszcze bardziej aktywnych i ekstrawertycznych klientów. Na rynku zadebiutuje w listopadzie 2020 roku i będzie wymagał dopłaty około 1500 euro do wydania M Sport X.

Wygląd i wnętrze BMW X2 Edition M Mesh

Nowe wydanie X2 urozmaica tego crossovera BMW w podstawowej wersji 28i, zapewniając mu unikalne wykończenie maskownicy chłodnicy, szereg czarnych, błyszczących elementów na nadwoziu z końcówkami rur wydechowych i felgami z pomarańczowymi akcentami na czele. Pomarańcz zresztą panuje w designerskich dodatkach (głównie paskach) BMW X2 Edition M Mesh.

Wchodząc do środka, X2 otrzymuje sportowe fotele M ze zintegrowanymi zagłówkami, które są zwykle zarezerwowane dla sportowej edycji X2 M35i. W zestawie znajduje się sportowa kierownica M z łopatkami do zmiany biegów, a także skórzane siedzenia z większą ilością czarnych wstawek i szeregiem aluminiowych oraz perłowych wykończeń na desce rozdzielczej.

Co napędzi BMW X2 Edition M Mesh?

Po stronie napędu wiemy, że BMW X2 Edition M Mesh będzie oferowane z trzema silnikami wysokoprężnymi o mocy od 150 KM do 231 KM, dwoma silnikami benzynowymi o mocy 136 KM i 178 KM oraz hybrydzie BMW X2 xDrive25e typu plug-in.

Czytaj też: Tak wygląda odświeżone BMW X2. Uchwycono je bez kamuflażu

W zależności od silnika klient będzie mógł wybrać napęd na przednią lub obie osie oraz manualną lub automatyczną skrzynię Steptronic.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News