Reklama
aplikuj.pl

Festiwal Gier Steam i dziesiątki próbek gier

steam, wydarzenie steam, demo steam

Steam rozpoczął Festiwal Gier Steam. Czego oczekiwać po tym wydarzeniu?

Czy zamiast konferencji i targów growych będziemy mieli kiedyś wirtualne wydarzenia, które je zastąpią? Festiwal Gier Steam na to właśnie wskazuje.

Dlaczego tego typu cyfrowe wydarzenia są ważne dla twórców gier wideo? Steam co prawda wymaga od deweloperów „stracenia” czasu na stworzenie wersji demonstracyjnej, ale umieszczając wybrane gry na swojej głównej stronie znacząco przysparza się do wzrostu ilości dodań gry do listy życzeń. A to już znacząco przekłada się na ostateczną sprzedaż.

Czytaj też: Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News

Dlatego też właśnie Festiwal Gier Steam jest idealny. My dostajemy masę wersji próbnych gier, w które możemy za darmo zagrać, a twórcy zyskują pewność, że ich gra zostanie dostrzeżona. Aktualnie w ramach edycji wiosennej Festiwalu Gier Steam możecie pobrać i uruchomić wersje demo dziesiątek gier, a także inne wyróżnione gry od Indie MEGABOOTH, The MIX, Day of the Devs i WINGS.

Wszystkie produkcje w wersjach próbnych dostępne będą do 23 marca do 18:00 czasu polskiego. Sam zamierzam sprawdzić takie gry jak Superliminal oraz Liberated.

Czytaj też: Nowe gry w Xbox Game Pass to coś dla każdego