Reklama
aplikuj.pl

Festiwal Legend nadciąga do Hearthstone

hearthstone

Hearthstone przynosi Blizzardowi ogromne zyski, więc gracze mogą liczyć na masę nowości w grze. Wkrótce pojawi się nowe rozszerzenie – Festiwal Legend.

Festiwal Legend w Hearthstone

Co przyniosą najbliższe tygodnie w Hearthstone? Mamy odpowiedź!

Czytaj też: Rozgrywka z Atlas Fallen może Wam umknąć, ale wygląda ładnie

Festiwal Legend zadebiutuje na całym świecie w kwietniu i przyniesie ze sobą 145 nowych kart! Pełny harmonogram ujawniania kart z Festiwalu Legend, a także szczegóły tych już zaprezentowanych znajdziecie w oficjalnej bibliotece kart.

Szczegóły Festiwalu Legend w Hearthstone

Blizzard przedstawił najważniejsze informacje o nowym rozszerzeniu. Co wiemy?

Nowe słowo kluczowe: Finał

Karty z Finałem otrzymują specjalne premie, jeśli zagranie nimi poskutkuje wydaniem całej many. Każdy wybitny muzyk wie, że koncert należy zakończyć z przytupem. Rozplanujcie swoje ruchy jak setlistę i zakończcie wielkim Finałem!

Legendarni muzycy i piosenki

Każda klasa otrzyma legendarnego stronnika będącego sławnym muzykiem, występującym na Festiwalu Legend. Każda klasa otrzyma również legendarne zaklęcie, reprezentujące najpopularniejszy utwór muzyka. Zagrajcie swoją ulubioną muzę i stańcie się muzycznymi legendami!

Czytaj też: Konkurencja dla Diablo 4! Wolcen na konsolach

Nowe klasowe słowo kluczowe: Naduzdrowienie

Wraz z początkiem Festiwalu Legend i wprowadzeniem zestawów bazowych kapłan otrzymuje nowe niezawodne słowo kluczowe! Stronnicy z Naduzdrowieniem aktywują efekt specjalny, gdy są uzdrawiani ponad maksymalny poziom swojego zdrowia. Właśnie w tym momencie legendarny muzyk-kapłan, Hedanis Uwodziciel, popisuje się swoją wybitną techniką, używając klasowego słowa kluczowego.

Bojowe instrumenty

Nieważne, czy klasa gra rocka czy elektronikę – każda z nich otrzyma specjalny instrument bojowy! Niektóre z instrumentów mają efekt Agonii, który ulepsza się, gdy instrument bojowy jest w grze. Wzmacniajcie je i zakończcie występ w wielkim stylu!

Zaklęcia harmonii

Zaklęcia harmonii zmieniają się co turę między harmonią a dysharmonią, gdy są w ręce. Uda wam się utrzymać tempo czy stworzycie własny bit? Podążajcie za rytmem, by zrobić największe wrażenie!

E.T.C., Menedżer Zespołu – nagroda za zalogowanie jest już dostępna!

Zalogujcie się do Hearthstone, by przygotować scenę na Festiwal Legend, używając swojej darmowej legendarnej karty E.T.C., Menedżera Zespołu! Każdy szanujący się zespół potrzebuje menedżera, a E.T.C. pozwoli wam wybrać 3 członków zespołu podczas tworzenia talii. Zawsze odpowiedzą na wezwanie menedżera!