Reklama
aplikuj.pl

Festiwal Steam Next powrócił. Do sprawdzenia masa wersji demonstracyjnych!

festiwal steam next

Valve wystartowało z kolejną edycją festiwalu Steam Next. Jest to wielodniowe święto nadchodzących gier zarówno od nowych producentów, jak i weteranów branży, w które możecie zagrać!

Festiwal Steam Next już trwa!

Rozpoczął się Festiwal Steam Next! Festiwal Steam Next to wielodniowe święto nadchodzących gier, które, co najważniejsze, możecie zagrać! Od teraz do 28 lutego, 19:00 czasu polskiego Steam będzie wyróżniać ponad 700 dem najnowszych, nadchodzących gier z każdego gatunku od zespołów z całego świata!

Czytaj też: Ronin Pack do Dying Light 2. Tak, kolejne DLC dostępne

Będziecie mieć okazję do wypróbowania tych niewydanych gier za darmo przez cały czas trwania festiwalu – bez żadnych konferencji ani kolejek. Valve poleca oglądanie tranamisji producentów oraz czaty na żywo, które będą trwać przez cały tydzień.

Jak się nie pogubić podczas Festiwalu Steam Next?

Do podstrony z festiwalem Steam Next dostaniecie się wchodząc na stronę główną Steam i wybierając duży baner na górze strony. Valve poleca również następujący sposób na odkrywanie tytułów na Festiwalu Steam Next:

  • Przeglądajcie według kategorii lub podstawowych tagów gry, by znaleźć dema gier z waszych ulubionych gatunków. Możecie nawet wyszukiwać na podstawie podgatunków lub konkretnych cech czy funkcji.
  • Sprawdźcie harmonogram wydarzenia, by poznać planowane transmisje na żywo i czaty organizowane przez producentów oraz sprawdzić, kto wpasuje się w wasze gusta
  • Grajcie w dema: najedźcie kursorem na dowolną grę, a od razu zobaczycie przycisk instalacji grywalnego dema. Wypróbujcie jedno albo dwa! Albo cały tuzin.
  • Oglądajcie transmisje na żywo: na górze strony festiwalu znajdziecie harmonogram transmisji. W większości przypadków będą to zespoły producentów, które będą grać we własne gry oraz odpowiadać na wasze pytania. Kliknijcie ikonę czatu tuż pod transmisją, by otworzyć okno czatu i dołączyć do rozmowy.
  • Dodajcie ulubione tytuły do listy życzeń: znaleźliście grę i chcielibyście usłyszeć o niej, kiedy zostanie wydana? Najedźcie na dowolną grę i kliknijcie ikonę gwiazdki w prawym górnym rogu, by dodać ją do listy życzeń. Otrzymacie stylowego e-maila z powiadomieniem w dniu premiery.