Reklama

Boicie się zarazków? Fiat stworzył dla Was pakiet D-Fence

D-Fence, Fiat D Fence, pakiet czystości Fiat, pakiet samochodowy Fiat

Co powiecie na opcjonalny pakiet do swojego samochodu, który zrobi z niego azyl czystości? Po wybuchu pandemii Fiat trafił ze swoim D-Fence w dziesiątkę.

Światło UV i szereg filtrów oczyszczających powietrze – to połączenie redukuje ilość drobnoustrojów wewnątrz samochodu, zapewniając możliwie maksymalną higienę. Cena? 9820 i 10714 euro kolejno dla europejskich wydań Fiata 500 Hybrid oraz Panda Hybrid.

Pakiet ten został opracowany przez Mopar i składa się z wysokowydajnego filtra powietrza oraz światła ultrafioletowego, które pomagają w dezynfekcji powierzchni wnętrza, które są dotykane i używane najczęściej, takich jak kierownica, gałka zmiany biegów i siedzenia. Tak więc, lampa UV czyści elementy wnętrza, działając jako środek bakteriobójczy, a oczyszczacz powietrza eliminuje mikrocząsteczki zanim do kabiny napłynie świeże powietrze z zewnątrz

Czytaj też: Dalibyście z własnej woli gruntownie przerobić klasycznego Mustanga?

Chociaż nie udowodniono, że światło UV niszczy koronawirusa SARS-CoV-2, mamy pewność, że działa na podobne zarazki, takie jak te, które spowodowały wybuch SARS w 2003 roku. Innymi słowy, D-Fence Fiata nie jest takim złym pakietem, kiedy zależy nam na zdrowiu nawet w aspekcie samochodu (via Motor1).

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News