Reklama
aplikuj.pl

FIFA znów dobrze przewidziała mistrzów świata!

fifa

Electronic Arts może być dumne ze swojej gry i symulacji piłkarskich widowisk. Po raz kolejny EA miało racja, kto zdobędzie mistrzostwo świata w piłce nożnej!

EA Sports i FIFA niezawodne

Po poprawnym wytypowaniu trzech ostatnich zwycięzców – w roku 2010, 2014 i 2018, EA Sports w listopadzie użyło FIFY z „rewolucyjną technologią HyperMotion2 oraz dedykowanych atrybutów FIFA World Cup 2022” w trybach szybkiego meczu i turnieju FIFA World Cup, aby symulować wszystkie 64 mecze i sprawdzić, kto zwycięży w grudniu.

Czytaj też: Moderzy już upiększają nowego Wiedźmin 3, a mi się dopiero udało włączyć grę z błędem

Werdykt? W 2010 roku poprawnie przewidziano zwycięstwo Hiszpanii. W 2014 – dobrze wytypowano Niemców. W 2018 roku ponownie trafiono z Francuzami. Nie zgadniecie, kto wygrał symulację w listopadzie. Argentyna!

EA dobrze typuje zwycięzców turnieju, choć inne dane nie do końca się zgadzają. O finale czytaliśmy:

Dwóch największych piłkarskich rywali miało po raz pierwszy od 1990 zagrać mecz przeciwko sobie w FIFA World Cup, a po raz pierwszy w historii w finale.

Ten mecz również był zacięty, co nie było dla nikogo zaskoczeniem. Zdecydowała jedna jedyna bramka, a Albiceleste wprawili swoich rodaków w euforię – Lionel Messi zdobył swoją ósmą bramkę w turnieju i dał swojemu krajowi pierwszy tytuł FIFA World Cup od roku 1986 i trzeci w historii. Tym samym Messi uzupełnił swoją gablotę z trofeami o najważniejsze trofeum.

Drugie miejsce mistrzostw miała zająć Brazylia, a trzecie Francja.