WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Powstała naturalnej wielkości figurka Baby Yody! Ile trzeba za nią zapłacić?

Baby Yoda odkąd pojawił się w The Mandalorian z miejsca stał się hitem Internetu. Przeróbkom, memom i zachwytom nie ma końca, choć już trochę minęło od zakończenia serialu. A teraz, dzięki firmie Sideshow Collectibles możecie zabrać Baby Yodę do domu.

Niezwykle uroczy Baby Yoda w postaci naturalnej wielkości figurce od Sideshow Collectibles może znaleźć się w waszych domu. Ubrany w brązową szatę maluch mierzy 16,5 cala czyli prawie 42 cm. Jest niezwykle realistyczna, a twórcy zadbali nawet o drobne włoski na głowie małego Yody. Dodatkowo trzyma on w ręce pokrętło, które wyciągnął ze statku Mandaloriana.

Zobaczcie sami!

Oczywiście tę przeuroczą figurkę chciałby mieć w domu każdy fan Gwiezdnych Wojen i nie tylko, bo sława baby Yody sięga bardzo daleko. Ile jednak kosztuje? Sideshow Collectibles swoje kolekcjonerskie gadżety potrafi sprzedawać za kosmiczne pieniądze (np. Szturmowiec za 550 $ czy naturalnej wielkości Yoda za 2499$), więc 350 dolarów za małego Yodę nie wydaje się aż tak wielką sumą. Ale kolekcjonerzy nie takie pieniądze potrafią dać za kolekcjonerskie rzeczy.

Patrząc jednak na Baby Yodę od Sideshow Collectibles wielu z nas zacznie się zastanawiać, czy może przeznaczenie prawie 1500 zł na figurkę nie jest aby najlepszym pomysłem naszego życia.