WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Sportowe emocje w jakości 4K od Play

Sportowe emocje w jakości 4K od Play

Play powiększa ofertę swoich TV BOXów o kanał Eleven Sports 1 w jakości 4K. Usługa dostępna jest dla abonentów pakietu SPORT w ofercie z dekoderem.

Abonenci pakietu Sport w ramach oferty Play Now TV Box będą mogli doświadczyć sportowych emocji w jakości 4K. Kanał Eleven Sports 1 oferuje między innymi mecze hiszpańskiej LaLiga Santander, niemieckiej Bundesligi i wyścigi Formuły 1. Ale to tylko niewielka część bogatej sportowej oferty jaka znalazła się do dyspozycji abonentów.

W najbliższym czasie na kanale Eleven Sports 1 w 4k obejrzeć będzie można derby Mediolanu,  w których Inter zmierzy się z AC Milanem, hit Bundesligi z Bayernem Monachium i RB Lipsk oraz mecze czołowych klubów ligi hiszpańskiej – FC Barcelony i Realu Madryt.

Usługa Play Now TV Box daje dostęp do przeszło 70 kanałów telewizyjnych, a także do filmów, seriali i programów na żądanie. W podstawowej ofercie mamy kanały filmowe, sportowe, rozrywkowe i dziecięce. Można jednak abonament rozszerzyć o dodatkowe pakiety tematyczne: HBO GO, Extra, Kids i właśnie Sport do którego dodano teraz kanał Eleven Sports 1 w 4K.