Reklama

Filmowy zwiastun Gotham Knights. Nikt nie zastąpi Batmana?

gotham knights

Gotham Knights już wkrótce trafi do sprzedaży. Tymczasem opublikowano świetny, nowy zwiastun gry, w którym Alfred przekonuje bohaterów, iż nadają się do swojej pracy.

Gracze ostatecznie czekają na Gotham Knights

Gotham Knights przeszło długą drogę od pierwszej zapowiedzi. Projekt nie został przyjęty jakoś bardzo źle, ale również było widać, iż sporo należy poprawić. Prace jednak trwały, gra otrzymała dodatkowe miesiące na szlify, a do tego porzucono leciwe PlayStation 4 i Xbox One. Najnowsze zwiastuny przekonują już graczy, którzy nie mogą się doczekać nowej gry z uniwersum DC.

Czytaj też: Czy gracze polubią nowy model strzelania w Battlefield 2042?

Nowy zwiastun Gotham Knights wygląda wspaniale i pokazuje, co nas czeka. Gotham po śmierci Batmana jest jeszcze niebezpieczniejsze, a żaden z nowych herosów nie jest pewny tego, czy podoła.

Opowieść zatem nie będzie tylko open-worldem RPG, w którym bezmyślnie będziemy eliminować przestępczość. W grze pojawi się masa scenek przerywnikowych, w których poznamy bohaterów bliżej i zobaczymy, jakie przemiany w nich zachodzą. Zapowiedzi gry wskazują również na masę dodatkowych dialogów i rozmów, które będziemy mogli przeprowadzić pomiędzy misjami w naszej kryjówce. Zapowiada się zaskakująco głęboka historia! Co może zaskoczyć – niektórzy myśleli, że gra łączy się jakoś z nadchodzącymi serialami telewizyjnymi. Deweloperzy sprostowali jednak, że „Rycerze Gotham” to całkowicie oryginalna historia osadzona w uniwersum Batmana DC, która nie jest związana z nadchodzącymi serialami.