WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Finałowy zwiastun filmu Godzilla: Król Potworów. Jest na co czekać!

Już wkrótce tytani powrócą na Ziemię i już nic nie będzie takie samo jak wcześniej. Pytanie brzmi, które z nich będzie rządzić? Finałowy zwiastun filmu Godzilla: Król Potworów daje nam kilka wskazówek.

Czytaj też: Serial Wiedźmin – wiemy kto zagra Yarpena

Warner Bros. i Legendary Entertainment zaprezentowały finałowy zwiastun filmu Godzilla: Król Potworów. Oczywiście, podobnie jak w poprzednich materiałach i tutaj możemy przyjrzeć się legendarnym potworom. Największe wrażenie robi jednak starcie miedzy Godzillą a Królem Gidorahem. Wygląda to spektakularnie i jesteśmy pewni, że w kinie zrobi piorunujące wrażenie.

Nowy zwiastun dobitnie pokazuje, że władzę nad Ziemią może sprawować tylko jeden z Tytanów – Godzilla albo Gidorah. A zwycięzca dostanie również możliwość kontrolowania całej armii podobnych sobie stworów. W pewien sposób wyjaśnia to przyczyny starcia Godzilli i King Konga, które zobaczymy w kolejnym filmie. Niezależnie od tego, jak dojdzie do kolejnej konfrontacji nadchodzący film zapowiada się naprawdę spektakularnie. Nawet jeśli fabularnie będzie słaby, to na pewno będzie na co popatrzeć.

Na razie pozostaje nam czekać do 14 czerwca, bo wtedy Godzilla: Król Potworów wejdzie do polskich kin.

Czytaj też: Mark Hamill pokazuje laleczkę Chucky

Źródło: comicbookmovie.com