WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Mark Hamill pokazuje laleczkę Chucky

Wkrótce powinniśmy otrzymać nowy zwiastun zbliżającego się remake’u Child’s Play. By umilić oczekiwanie Mark Hamill pokazuje laleczkę Chucky. Zobaczcie jak prezentuje się zabawkowy seryjny morderca.

Czytaj też: Jon Snow i smoki w pierwszym odcinku finałowego sezonu Gry o Tron

Legenda Gwiezdnych Wojen, Mark Hamill użycza głosu morderczej laleczce Chucky w zbliżającym się horrorze Child’s Play. W zeszłym roku dostaliśmy zdjęcie twarzy Chucky’ego, ale tym razem możemy zobaczyć morderczą zabawkę w pełnej okazałości. Cóż, żebyśmy nie ulegli mylnemu wrażeniu „nasz najlepszy przyjaciel” trzyma w ręku solidnie wyglądający nóż.

W tej wersji klasycznego horroru z lat 80. lalka Buddi nie zostanie opętana przez ducha seryjnego mordercy. Stanie się natomiast czymś w rodzaju tajnej wojskowej broni. Brzmi to trochę dziwnie, ale musimy poczekać na premierę, by ostatecznie stwierdzić, czy ma to ręce i nogi.

W tej wersji filmu, mama daje w prezencie urodzinowym synowi lalkę, a właściwie mechaniczną, zhakowaną  zabawkę. Kobieta nie jest świadoma, że pozornie niewinny Chucky nie cofnie się przed niczym. W rolę matki, Karen Barclay, wcieli się Aubrey Plaza. Za reżyserię odpowiadać będzie Lars Klevberg. Będzie to ósmy film z uniwersum Cult of Chucky, choć nie będzie kontynuacją, tylko jakby nowym wejściem w serię.

Data premiery ogłoszona jest na 21 czerwca 2019 roku.

Czytaj też: Recenzja filmu Hellboy

Źródło: comicbookmovie.com