Wkrótce powinniśmy otrzymać nowy zwiastun zbliżającego się remake’u Child’s Play. By umilić oczekiwanie Mark Hamill pokazuje laleczkę Chucky. Zobaczcie jak prezentuje się zabawkowy seryjny morderca.

Czytaj też: Jon Snow i smoki w pierwszym odcinku finałowego sezonu Gry o Tron

Legenda Gwiezdnych Wojen, Mark Hamill użycza głosu morderczej laleczce Chucky w zbliżającym się horrorze Child’s Play. W zeszłym roku dostaliśmy zdjęcie twarzy Chucky’ego, ale tym razem możemy zobaczyć morderczą zabawkę w pełnej okazałości. Cóż, żebyśmy nie ulegli mylnemu wrażeniu „nasz najlepszy przyjaciel” trzyma w ręku solidnie wyglądający nóż.

W tej wersji klasycznego horroru z lat 80. lalka Buddi nie zostanie opętana przez ducha seryjnego mordercy. Stanie się natomiast czymś w rodzaju tajnej wojskowej broni. Brzmi to trochę dziwnie, ale musimy poczekać na premierę, by ostatecznie stwierdzić, czy ma to ręce i nogi.

W tej wersji filmu, mama daje w prezencie urodzinowym synowi lalkę, a właściwie mechaniczną, zhakowaną  zabawkę. Kobieta nie jest świadoma, że pozornie niewinny Chucky nie cofnie się przed niczym. W rolę matki, Karen Barclay, wcieli się Aubrey Plaza. Za reżyserię odpowiadać będzie Lars Klevberg. Będzie to ósmy film z uniwersum Cult of Chucky, choć nie będzie kontynuacją, tylko jakby nowym wejściem w serię.

Data premiery ogłoszona jest na 21 czerwca 2019 roku.

Czytaj też: Recenzja filmu Hellboy

Źródło: comicbookmovie.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej