Reklama
aplikuj.pl

Firefighting Simulator The Squad na konsole już dostępny w wersji fizycznej!

Firefighting Simulator The Squad

Przejmij dowodzenie nad drużyną strażacką w jednym z największych miast USA i walcz z żywiołem. Firefighting Simulator The Squad teraz także dostępne w pudełku!

Firefighting Simulator The Squad w pudełku

Uruchom syrenę swojego wozu strażackiego, chwyć za wąż i podejmij niełatwą walkę z realistycznymi pożarami, aby ratować ludzkie życie. Odkryj ponad 40 różnorodnych miejsc akcji rozmieszczonych w mieście inspirowanym zachodnim wybrzeżem Ameryki Północnej. Korzystaj z autentycznego sprzętu strażackiego, takiego jak hełm, buty strażackie czy model aparatu oddechowego od znanych północnoamerykańskich producentów.

Czy to dzielnica przemysłowa, przedmieścia, czy samo centrum: twoje miasto cię potrzebuje!

Czytaj też: Diablo IV przygotowuje się do premiery z weekendem testów na serwerze!

Cechy gry Firefighting Simulator – The Squad:

  • Tryb współpracy wieloosobowej, w którym możesz zagrać z maksymalnie trójką znajomych i wcielić się w rolę, która najbardziej ci odpowiada. Przydzielaj zadania swojej drużynie lub po prostu wkrocz do akcji na własną rękę. Razem ze swoim oddziałem ratujcie życie w swoim mieście.
  • W kampanii dla pojedynczego gracza jako dowódca wykwalifikowanej drużyny strażackiej doświadczysz z bliska, jak wygląda walka z ogniem w jednym z dużych miast Stanów Zjednoczonych.
  • Szczegółowe, duże amerykańskie miasto o powierzchni 15 tys. akrów z różnymi dzielnicami, takimi jak obszar przemysłowy, przedmieścia i centrum.
  • Zaawansowane symulacje pożarów, w tym wody, dymu, ciepła, przeciągów, cofania się płomienia, pożarów tłuszczów oraz wielu innych przyczyn pożarów, takich jak elektronika, chemikalia i eksplozje.
  • Pięć licencjonowanych wozów strażackich Rosenbauer America, w tym TP3 Pumper czy platforma hydrauliczna T-Rex.
  • Autentyczny sprzęt znanych amerykańskich marek z branży pożarniczej, takich jak Cairns, MSA G1 SCBA i HAIX.

Firefighting Simulator – The Squad jest od dzisiaj dostępny w wersji fizycznej z polską wersją językową na konsole: PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox One + Xbox Series X.