WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Firewall: Zero Hour darmowe na weekend

Firewall: Zero Hour darmowe! Jeśli chcecie sprawdzić, jak wygląda ta produkcja, to macie na to kilka dni.

Czym jest Firewall: Zero Hour? To tytuł ekskluzywny Sony, który najprościej jest określić jako Rainbow Six: Siege na PlayStation VR. Będąc zupełnie szczerym – myślałem, że ta produkcja będzie wielką wtopą. A tutaj proszę – gra jest ciągle rozwijana i właśnie minął rok od jej wydania.

Czytaj też: Potwierdzono Gears Tactics na Xbox One – co zatem wiemy o grze?

W związku z tym Sony postanowiło udostępnić swoją grę za darmo. Od dzisiaj do 2 września, każdy posiadacz PlayStation VR może wskoczyć do zabawy i sprawdzić, czy warto zakupić tę produkcję. Pamiętajcie tylko, że nie ma tutaj trybu dla pojedynczego gracza. To tytuł stricte multiplayerowy.

Ciekawi mnie, czy ta produkcja nie trafi również na inne platformy. Więcej graczy sieciowych przedłużyłoby czas żywotności tytułu. Sony w końcu w ostatnim czasie zapowiadało, że część ich sieciowych gier może trafić na inne platformy! Może chodzi też od Firewall: Zero Hour?

Co ciekawe, gracze którzy mają już zakupioną grę czeka nie tylko niespodzianka w postaci łatwych celów. Otrzymają oni również dwa razy więcej doświadczenia za rozgrywkę. Od startu gry gracze Firewall: Zero Hour przegrali ponad cztery miliony godzin zabijając przy tym prawie 27 milionów wrogów.

Czytaj też: Sony rozdaje najlepszą grę PSVR za darmo

Źródło: dualshockers.com