WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Sony rozdaje najlepszą grę PSVR za darmo

Jedna z najbardziej udanych gier PSVR za darmo! Gdzie możemy sprawdzić, czy się nam poszczęściło?

Jeśli opłacamy abonament PlayStation Plus to możemy liczyć co miesiąc na dwie gry, które „bezpłatnie” pobierzemy i ogramy w trakcie trwania abonamentu. Kiedy popularność PlayStation 3 i PlayStation Vita była większa – dostawaliśmy więcej gier. Sony może liczyć teraz na trochę oszczędności, ale raz na jakiś czas dostaniemy miły prezent od producenta.

Czytaj też: Nowe marki Ubisoftu powstaną, mimo porażki Starlink

Jakiś czas temu podczas promocji na gry wideo ze sklepu PlayStation Store, mogliśmy dostać na maila rabat. Przyznajcie się. Ile osób z Was w ogóle czyta te maile? Zazwyczaj od razu są usuwane lub nigdy nie doczekają sie otworzenia. A tutaj, jakiś czas temu okazało się, że sporo osób otrzymało kod zniżkowy na dodatkowe -25%!

Teraz znów Sony pokazuje, że warto sprawdzać maile, bo pewien użytkownik Reddita pokazał, co znalazło się w jego wiadomości.

[Image] Just a friendly reminder to check your email,this was in mine this morning. from PS4

W mailu znajdował się kod na bezpłatne pobranie ASTRO BOT Rescue Mission. Jest to produkcja przeznaczona na PlayStation VR, której poziom wykonania został doceniony zarówno przez graczy, jak i przez recenzentów. Przejrzyjcie lepiej ostatnie maile…

Czytaj też: Powiedzieć, że gameplay Skywind wygląda dobrze to nie powiedzieć nic

Źródło: dualshockers.com