Flappy Bird Battle Royale dostępne na PC i smartfony

Flappy Bird Battle Royale dostępne na PC i smartfony

Flappy Bird Battle Royale to nowa produkcja, w której będziemy walczyli przeciwko innym ptaszkom, w formule znanej z 2013 roku.

Niedawno pisaliśmy o nowym, fanowskim battle royale stworzonym na podstawie Mario. Niestety, Nintendo nie odpuściło i w tym wypadku i gra już musiała się zmienić, przestając być „Mario” a stając się identyczną grą z innymi skórkami. Teraz jednak nadchodzi kolejna gra w stylu battle royale, która ma szansę spodobać się wielu graczom. I przy okazji nie zostać skasowana.

Czytaj też: Bohaterowie Marvel’s Avengers będą mieli problemy psychiczne

Flappy Royale to nowa produkcja stworzona przez trójkę ludzi. Wzorowana jest ona na hicie z 2013 roku (Flappy Bird) na smartfony, w którym musieliśmy sprawnie przelatywać przez rury, małym ptaszkiem. Prościzna? Tytuł był piekielnie trudny i prawdopodobnie też dzięki temu zdobył taką popularność.

Nowa wersja, Flappy Royale raczej nie będzie miała problemów prawnych, bo korzysta z autorskich grafik. W rozgrywce znów chodzi o to, aby przeskakiwać pomiędzy rurami. Tym razem jednak zrobimy to wraz z 99 innymi graczami.

Flappy Bird Battle Royale dostępne na PC i smartfony

Gra dostępna jest w wersji beta pod tym linkiem. Tytuł jest darmowy, ale nie wiadomo czy gotowa gra również będzie. Raczej należałoby się spodziewać jakiejś formy mikropłatności.

Czytaj też: PlayStation Plus lipiec 2019 podzieli graczy

Źródło: kotaku.com