Reklama
aplikuj.pl

Football Manager 2023 w końcu na PlayStation 5

football manager 2023

Kolejna nietypowa premiera na konsoli. Niedawno dowiedzieliśmy się, że strategiczne serie The Settlers czy Anno zmierzają na sprzęty Xboxa i PlayStation, a teraz do tego grona dołącza Football Manager 2023.

Football Manager 2023 na PS5

Football Manager 2023 dotychczas dostępny był tylko na PC oraz Xbox Series S i Xbox Series X. Premiera edycji na PlayStation 5 znacząco się opóźniła, ale w końcu wiemy, kiedy nastąpi.

Czytaj też: Risen trafił na kolejne konsole!

Gra na PlayStation 5 trafi 1 lutego i dla posiadaczy abonamentu PlayStation Plus będzie tańsza o 20 procent.

Co w Football Manager 2023?

Football Manager od lat pozostaje liderem menedżerów piłkarskich. Tegoroczna edycja również wprowadza kolejne usprawnienia. Oto najciekawsze zmiany, o których opowiadają twórcy.

BUDUJ SILNIEJSZE SKŁADY
Teraz twoja aktywność na rynku transferowym może być jeszcze większa, dzięki ulepszonemu skautingowi, spotkaniom rekrutacyjnym, bliższym relacjom z agentami zawodników i zupełnie nowym narzędziom planowania składu. Zrealizuj długofalowe ambicje klubu, mając lepszy przegląd przyszłych supergwiazd.

PRZECHYTRZ RYWALI
Sprawdź swoje umiejętności menedżerskie w starciu z najbardziej realistycznymi menedżerami SI w historii serii. Zmiany w systemie podejmowania decyzji przez rywali czynią ich sprytniejszymi, a nowe instrukcje taktyczne bez piłki sprawiają, że defensywa i kontrataki stają się bardziej realistyczne. Zaliczając postępy w grze, zauważysz ulepszenia silnika meczowego, w tym zmiany w skrzydłowych obrońcach i cofniętych środkowych pomocnikach.

PRZECIĄGNIJ KIBICÓW NA SWOJĄ STRONĘ
Zbliż się do fanów klubu i sprawdź ich ambicje, dzięki nowemu systemowi zaufania kibiców. Spełniaj oczekiwania na boisku i poza nim, aby zapewnić sobie jasną przyszłość na ławce trenerskiej.

WAŻNE EUROPEJSKIE WIECZORY
Poczuj emocje z pełnymi licencjami UEFA Champions League, UEFA Europa League i UEFA Europa Conference League. Przebudowane losowania pucharów i oficjalnie grafiki na planszach ze składami, wynikami i bramkami ożywiają rozgrywki klubowe UEFA.

ROZSMAKUJ SIĘ W SUKCESACH
Przeżyj ponownie swoje menedżerskie kamienie milowe i osiągnięcia, dzięki zupełnie nowej, dynamicznej osi czasu menedżera. Czy chodzi o debiut młodego zawodnika w pierwszym składzie, czy zwycięstwo w UEFA Champions League, rozsmakowywanie się w historiach Football Managera nigdy nie było tak łatwe.