Reklama
aplikuj.pl

Risen trafił na kolejne konsole!

risen

Risen staje się dostępny na kolejnych platformach. W tytuł zagramy na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Jak produkcja sprawuje się na konsolach, których wydanie sięga 2013 roku?

Risen na współczesnych konsolach

THQ Nordic wydało Risena na kolejne platformy. Gra dostępna jest teraz na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Jak tytuł działa na tych konsolach? Deweloperzy nie kryją jakości i opublikowali dwa materiały wideo, przedstawiające grę w akcji.

Czytaj też: Abonenci GTA+ dostali… taksówkę. Na szczęście to nie wszystko

Powyższe wideo prezentuje grę w jakości dostępnej na PlayStation 4 oraz Xbox One. Czy na Nintendo Switch nie ma nawet co odpalać produkcji? Jak się okazuje, tytuł działa o wiele lepiej niż można się tego spodziewać.

Zabawa na małym ekranie Switcha może dawać dużo frajdy, ponieważ rozdzielczość zapewne ukryje wiele niedoskonałości tytułu z 2009 roku.

Oryginalny Risen na nowych urządzeniach

Przenieś się do naturalistycznego, nastrojowego świata gry Risen, w którym każde twoje działanie ma konsekwencje. Opanuj do perfekcji władanie mieczem, naucz się walki kosturem lub zostań potężnym magiem i wytycz sobie drogę przez krainę pełną zagadkowych trzęsień ziemi, straszliwych potworów i niewyobrażalnych skarbów.

Tajemnicza wulkaniczna wyspa

Potężne wstrząsy na wyspie Faranga źle wróżą jej mieszkańcom. Spod ziemi wyłoniły się pradawne świątynie, a wraz z nimi dziwaczne kreatury, które terroryzują okolicę. W lokalnej społeczności szerzą się strach i panika.

Czytaj też: Nowe słowa runicze w Diablo 2 Resurrected czekają na Waszą życiową energię

Żadnej nadziei?

Potężna grupa zwąca się „Inkwizytorami” podjęła się rozwiązania tego problemu i wysłała na Farangę ekspedycję, lecz przewżący ją statek został zniszczony przez potężny sztorm.

Nadejście bohatera

Cudem udało ci się przeżyć katastrofę statku i samotnie wylądować na wyspie. Jesteś w samym centrum niepokojących wydarzeń – buntu, tyranii i mistycznych rytuałów. Od ciebie zależy, jak potoczą się losy tej krainy.